Noter onaylı yeminli tercüme Ankara

Yaklaşık 10-15 tane Türkçe dokümanı (her bir sayfada 100 kelime bile yoktur) İngilizce'ye tercüme ettirip noterden onaylattıracağım, yine yaklaşık 10 sayfa İngilizce dokümanı noterden onaylattıracağım. Özellikle noter tarafında iyi para döküldüğünü biliyorum. Bu işi ekonomik olarak yaptırabileceğim tercüme bürosu veya noter var mıdır? Yoksa 3-5 lira fark dışında hemen hemen aynı mıdır? Şehir Ankara.

noterlerin fiyatlari standart olmasi lazım. birkaç tercüme bürosuyla konuşup pazarlık yapman işe yarayabilir.
noter ingilizce dökümanı direk onaylamıyor. tercümanda türkçeye çevirttirip öyle onaylıyor. ben ingilizce 1er sayfa diploma ve transcript onaylatmak için sormuştum. tercüman çevirmek için 50 lira civarında para istemişti. noter de onaylamak için 150 lira civarında bir para istemişti. ben de vazgeçmiştim :)

  • kirmizi beyaz  (26.09.11 16:36:36)
Ankara için tavsiye edebileceğim tercüme büroları.

www.onattercume.com
www.tercume724.com
  • fa sila  (21.06.18 13:01:07)