Kolejde oglen arasinda cocuklara dinletilecek neseli sarkilar?

Bir kolejde, hazirlik, ilkokul 1 ve ilkokul 3 ün oglen serbest oynadiklari, gezdikleri, eglendikleri ve yemek yedikleri 50 dakika boyunca okul icinde ve okul bahcesinde fonda calmasi icin sarkilar gerekiyor.

baris manco cocuk sarkilari ve eglenceli pop sarkilarini cektim, onlar caliyor.

Baska onerisi olan?

alman ve fransiz cocuk sarkilari isimleri veya albumleri bilen/elinde olan?

animator olan arkadaslarda bu tip sarkilar vardir diye dusunuyorum. "aga doo" ve benzeri..
ne kadar cok fikir alirsam o kadar iyi.

tesekkur ediyorum.

NOT: Yazmayi unutmusum, harici ses kartim okulda kaldi o yuzden ptesi dinleyebilecegim tavsiyeleri. Simdilik hepsini tikliyorum : )

gogol bordello olabilir.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (24.09.11 20:19:53)
  • Sabac  (24.09.11 21:02:25)
@erasmusda....

sihirli flüt ve diger klasik eserleri derslerde o bestecilerin günlerinde zaten dinletecegim.

ama ote yandan, universite bitirme eseri die zauberflöte olan şahsimin, bizzat "yeter duymak istemiyorum" seklinde bir yaklasimi var : )
  • la traviata  (24.09.11 21:04:59)
almaca, fransızca değil ama önereyim dedim.
culture shock - yanlış yazmışım bunu :s bi sorun olduğunu hissetmiştim gerçi.
goran bregoviç
radio tarifa
beirut

bir de manga, gripin ve emre aydın'dan seçmece şarkılar olabilir.

palyaço papi'ye bir sor istersen, kirli çıkı, kesin bilir.
sevgiler
  • pyro clustic flow  (25.09.11 00:03:58 ~ 22:42:34)
klasik müzik dinletin bi çok albüm bulabilirsiniz, zeka açar. en azından ben ders çalışırken falan çok iyi oluyor.

  • ari avigdor gemel  (27.09.11 10:13:21)