rapidshare sacmalamasi

rapidshareden bisey indirirken kedili harf rakam falan giriyoruz ya.. heh.. dostlar orda 5-6 harf oluyo ama bu mal site bana en fazla 4 harf rakam yazdiriyo.. indiremiyorumda bisey.. ne bu? sadece banami oluyo? napim ben simdi

üzerinde kedi figürü olan harfler tam olarak 4 tanedir, bize bunları bu 5-6 harften tesbit edip kutuya yazmak düşüyor.

  • swallowed arsenic  (09.06.08 00:00:26)
dikkatli bakarsan bazılarının üzerinde köpek figürü var. ayırt etmen gerekiyor indirmek için.

  • arwear  (09.06.08 00:06:31)
kafasi buyuk olanlar kediler. ayirt edemiyosan kopek figurludur. ben boyle yapiyorum, kazaniyorum :)

  • osuruklu  (09.06.08 00:09:42)
ooo hic okumuyorumki etraftaki yazilari tesekkur ederim hey gidi rapid ya ilk ciktiginda nasildi simdi nasil.. kullanmak icin baskalarina soruyorum :)

  • orange coffee  (09.06.08 00:16:14)
ben hepsini kedi sanıyordum da oturanlar kedi, öteki yürüyenler, ayakları açık olalar köpek imiş. ayakları bitişik olan oturanları yazmalıyız. çok kolay alıştım ben. ha ama yine de aylık 14ytl vermemek için değer mi? bilmem

  • geldiler  (09.06.08 00:29:53)
firefox eklentisi var rapidshare happy hours checker adında onu kullanabilirsin.ben iyice kıl oldum kedi seçme olayına.happyhours saatlerinde indirince çıkmıyor bu kedi kopekler.ve genelde gunduz saatlerinde oluyor happy hours. hayır arasıra lazım oluyor rapid bana zaten kotalıyım diyorsan gerek yok premium uyelik almaya.

  • manonflier  (09.06.08 14:42:02)
kafaya ek olarak,figur buyukse kedi, kucukse kopek.

  • pyro clustic flow  (09.06.08 18:48:50)