dis kanal tedavisi icin oneri?

Edit: hala cevap alamadım! koca duyuruda dişini tedavi ettirip memnun olan yok mu şuraya git git memnun oldum diyecek :/ çabuk yazın çok pis atar yaparım!

Sorunlu 10kadar disim var, üçüne kanal tedavisi gerekiyormuş. Şişlide bir muayenehane dış başına 475lira nakit istedi. Ben 300liraya kadar karta taksitle yaptırabilecek durumdayım, nakitim yok.
Haydarpasa numune yakın, kaça bakarlar, nasıl yaparlar bilmiyorum.
şimdi numuneyle ilgili me söyleyebilirsiniz, iyi yaparlar mı?
Uygun özel muayenehane Onerebilirmisiniz. Teşekkürler.

Bana özel bilgiler: sigortam yok. Is nedeniyle bir kaç günümü ayiramam.

Diş başına 475 lira çok uçuk bir rakam.

  • johan sebastian  (23.09.11 16:36:39)
naptın ya bana gömme diş yapmak için 500 dediler sakın gitme o diyene. sosyete dişçisiymiş o.

  • ayiadam  (23.09.11 16:37:55)
kanal tedavisi için istenen 475 tl'lik ücret oldukça fazla geldi bana. kanal tedavisini min. 250 tl'ye yapan doktor bulabilirsiniz. özel yerlerde dediğim gibi kanal tedavi 250 - 300 arasıdır. ama yerine göre değişiyor. bir dolgunun 300 tl'ye yapıldığı yerler de var. biraz daha araştırın isterseniz.

  • lynyrd skynyrd  (23.09.11 16:39:31)
diş başına 475 lira ne demek ya.
sakın güzel kardeşim.
benim dedem,amcalarım,babam,amcamın hanımı diş hekimi.28 adet de yabancı personelimiz mevcut.
bursada özel diş hastanemiz var.ben de diş hekimliği öğrencisiyim.
piyasayı biliyorum doğal olarak ama. değil 475 lira. 275 liraya bile kanal yapıldığını duymadım ben. tamam dişe göre çok değişken olabiliyor fiyatlar ama o kadarını da zannetmiyorum.
bursada olsan yardımcı olurdum.
  • hephaistos  (23.09.11 16:54:32)
arkadaşlar öneriyle gelsek :-)

  • ilkinci  (23.09.11 16:56:21)
Bu kadar pahalı olmasını sebebi dışteki her üç köke de kanal alacakmış, üzerine yapılan dolgu da ayrı maliyetmis

  • ilkinci  (23.09.11 16:59:26)
kanak tedavisinin 200 ün üstünde yapan sosyetedir. ortalaması 150 iyisi 180 falan olması lazım... belki de 3 diş içindir o 475...

  • enkolaykullaniciadi  (23.09.11 17:00:40)
zaten normalde dişteki her üç köke de kanal alınır. normali 2 dir. ama azı ve fazla çürük dişlerde bu 3 olur...
(çok mu bilmiş gibi gözüktüm yaw... diş hekimi falan degilim:)biraz tecrübem var...

  • enkolaykullaniciadi  (23.09.11 17:01:38 ~ 17:02:24)
Paraya sıkışık olduğum bir ara diş ağrısından ölüyordum, gittim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine ücretsiz kanal tedavisi yaptırdım. Bilgin olsun.

  • t3hn0  (23.09.11 20:03:03)
istanbul maltepede çok iyi bir hekim önerebilirim? uyarsa msj at, iletişim bilgisi vereyim.

  • girl in a coma  (23.09.11 21:14:31)