Havai Fişek Gösterisi

Bunların az biraz kalitelisini nereden bulabilirim? Hani şu vızıldayan, havada anca bi maytap/kızkaçıran kadar patlayanlarından değil de göreni etkileyen öyle patlamalı orta-büyük türdekilerden istiyorum.

İnternet üzerinden satışlara baktım da pek tatmin etmedi beni. Site tasarımları kötü, değişik değişik isimler geçiyor roman kandili, volkan, batarya falan diye. İnternet hızım da feci yavaş video izlenmiyor emin olamıyorum nedir ne değildir.

Kendim patlatacam da izin alınacakmış sanırım. Halledilmez şey değildir ama fiyat aralığı ne olacak acaba bu eğlencenin?

Not: Gösteri maksimum 5 dakika olacak. Teşekkürler.

hocam benim bildiğim 16lı satılıyor havai fişek. 30 liradan başlıyor, 600 milyona kadar gidiyor.
muhakkak tek tek satılan, çok daha pahalı olanları da vardır.
biz lise mezuniyetinde patlatmıştık. 30 liralık olanlarından. izin falan da almamıştık.
ama izin almak gerekiyormuş. sonra öğrendik.
ha 30 liralık olan bizi tatmin etti mi. etti.
600 liralık olanları diskolara satıyoruz demişti adam.
  • hephaistos  (23.09.11 00:41:53)
bizim karga hulusi'yi yine terör maduru yapacaksınız anlaşılan, bırakın şu görgüsüz işi. hayır karga hulusi sizin evi bombalasa dünyayı ayağa kaldırırsınız.

(bkz: #20739093)
  • hewit  (23.09.11 00:50:48)
@hewit verdiğin örnek entry dostum elxa'nın olunca titreyip kendime geldim. dikkatli olacağıma söz veriyorum. kimsenin canı yanmayacak umarım.

  • hikaye mesture  (23.09.11 01:20:03)
tahtakale-erbay ticaret (selamımı söyle indirim yaparlar..gayet ciddiyim)

edit:söyledigğin ölçekteki havai fişeklerini kendin atamazsın.kendi başına yapabileceğin bir iş değil.halledilmez birşey!!
  • azdeli  (23.09.11 18:22:18 ~ 18:27:15)