8 yaşındaki oğlumun ilk parfümü

Suserler devir hiç eskisi gibi değil, çok değişmiş.
Ben ilk parfümümü 15 yaşında almıştım. Pino Slyvestere idi hey gidi.
Şimdi bu küçük adama söz verdik.
Para mühim değil, ne alayım ?

sevdiği bi kahraman varsa eğer birçoğunun parfümleri oluyor onlar uygun bence

  • karaüzümhabbesi  (22.09.11 13:56:56)
blgiler eski ama markalar güncel, fikir vermesi açısından alıntılıyorum.

Lacoste'un meyve aromalı Junior Lacoste adlı parfümü hem kız hem erkek çocukları kullanabiliyor. Parfümün 125 ml 'sinin fiyatı 25 milyon 750 bin 75 ml 'sinin fiyatı ise 18 milyon lira
• Oriflame'in gardenya kokusunu içeren plastik ambalajlı ve alkolsüz olan Little Miss adlı parfümü kız çocukları için ideal ve hafif bir koku. Parfümün fiyatı 2 milyon 900 bin lira
• Barbie çocuk parfümü Çukurova Tüketim Ürünleri tarafından ithal ediliyor. Kalp biçimli dekoratif şişesi ve renkli ambalajıyla dikkat çekiyor. Fresh çiçek ve meyve kokularından oluşan parfümün fiyatı 6 milyon 250 bin ile 8 milyon lira arasında değişiyor.
• Benetton'un kız ve erkek çocuklarına ayrı hitap eden 2 parfümü bulunuyor. Erkek çocuklar için olanı baharat kokularını içerirken kız çocuklar için meyve aromalı parfümler dikkati çekiyor. Parfümün fiyatı 13 milyon 600 bin lira.

alıntı: www.kadinlaricin.net
  • balik kraker  (22.09.11 13:58:08)
bir de vakko'nun piu piu parfümü vardı, hala üretiliyor mu bilmem, ona da bakabilirsiniz.

  • balik kraker  (22.09.11 14:02:51)
zara'da da var bir kaç.

  • pisiklet  (22.09.11 14:10:40)
www.derinmor.com

harika bi koku ilk çıktığında 190 tl idi 120 ye düşmüş kaçırma :D
  • semson  (22.09.11 14:12:22)
issey miyake ile başla bence.. nasıl başlarsa öyle gider bak..çiçek böcek kokusundansa karizmatik koksun bebe..

  • bnl dgr  (22.09.11 15:40:15)
kaloo ve clayeux markalarına bakın derim.

  • arkturus  (22.09.11 19:34:18)