yurt dışı online bahiste tüm parayı geri alabiliyormuşuz

merhaba bahis sever insanlar.
bir kaç gün önce tamamen şansıma aşağıdaki linki görerek sitede yazılanları okudum.
20 küsür sayfada özetle her ne şekilde olursa olsun yatırılan paraların geri alınabileği ve bunun nasıl yapılacağı anlatılıyor.
bu konuyu bilen önceden yapan birileri varsa bize de anlatabilir mi başından geçenleri ve işlem trafiğini?

www.hukuki.net

alsan nolucak ki sonra da senden tekrar geri alıyolarmış. orda yazılanlara göre.

  • rurouni  (20.09.11 23:12:02)
Adamlar gerizekalı, bi zeki sizsiniz di mi?

Öpe öpe alırlar o parayı kardeş.
  • roket adam  (20.09.11 23:20:29)
@rurouni
ya su sayfaları bir okusana dogru dürüst.geri alma olayı düzmece o geri alıyorlar diyen kişiler zaten sitede 3-4 mesaj yazıp bir daha uğramamışlar.23 sayfanın hepsini okursan rahatlıkla bunun bahis siteleri tarafından artık para ödememeleri için düzenlenmiş kurmaca mesajlar olduğunu farkedersin.ayrıca dikkat ettiysen parayı geri istiyorlar diye sızlanan elemanlar site üyeleri borç gelen evrak istenince neden ortadan kaybolmuş olabilirler sence.borç tutanağı yayınlayamazlar çünkü öyle bir evrak yok.23 sayfanın hepsni okudum burda bilen birileri var mı diye sormak istedim

@ock sitede yazdıgına göre kaybetmiş olsanız bile alabiliyorsunuz

bide hemen olmaz öyle şey deyip kestirip atmayın.ne diye alacaklar parayı geriye yaptıkları zaten yasa dışı birşey ülke kanunları gereği.hem banka da aracılık etmiş oluyor bu sitelere onlarda suçlu yani
  • arafa  (20.09.11 23:24:03 ~ 23:41:34)
Şimdilik geri alınabiliyor bile olsa ileride bu açığa karşı bir şeyler yapabilirler şirketler.

Bu arada itiraz dilekçesinin ne şekilde düzenlendiği pek açık değil. Ayrıca sadece birkaç kişi parasını geri alabilmiş, bir kişi ise çok çok az bir kısmını almış.

Ne olursa olsun bu bir tür çakallık ve sonucunun nasıl olacağını söylemek güç.
  • ataturkiye  (21.09.11 00:24:37)