iPhone 4 vs iPhone 3gs

Aralarında neredeyse bin lira fark var. Peki özellik olarak bu kadar fark var mı aralarında.

var. ekran görüntüsü bile bambaşka.

  • vejeteryan vampir  (20.09.11 14:25:40)
aralarında artık o kadar yok 3gs 1300 liradan belki 1250'den aşağı inmedi. 4 ise 1650 civarında bulunabiliyor. ben aralık ayında 3gs aldım, çünkü gerek tasarım olarak gerek özellik olarak 4'e o kadar para vermeye değmez gibi geldi. kamera farkı, ekran çözünürlüğü, önde kamera olması filan beni çok da cezbetmedi. millet sırf ben eksik kalmıyım, almışken en yeni en iyisini alıyim mantığıyla alıyor sanırım.

  • only the strong survive  (20.09.11 14:30:36)
hayır o kadar fark yok aralarında. iphone 4'ün yaptığı neredeyse her şeyi 3gs de yapabilir. evet daha hızlı, evet ekranı daha iyi, kamerası daha iyi, flaşı var ama gerçekte ikisini ayıran çok belirgin bi özellik yok. eğer bütçeni zorluyorsa ve iphone kullanmak istiyosan ya iphone 5'in çıkmasını bekleyip iphone 4 al (fiyatı biraz düşeceği için) ya da şimdi almak istiyosan 3gs al.

  • yazaryan  (20.09.11 14:56:35)