yeni bir gotfather müziği

bulmalıyım..

bulmalısınız..

hatta bulmalılar...

www.youtube.com

nerden buldun o salak videoyu? bırak allasen ya akşam akşam sinirimi bozdun.

edit: senden şüphelenmeye başladım, müzik arıyorum adına propaganda'mı yapıyorsun ne, diğer duyurunda'da feto propagandası yapmışsın aynı şekilde.
  • nedensizce  (19.09.11 22:31:58 ~ 22:49:16)
valla senin sinirlenip sinirlenmemene senden başka kimse enterese olmaz..farkındaysan güzel bir müziği bulmaya çalışıyorum..hem videodaki sözler gerçekse eğer 10 numara sözlerdir gözümde..tam hislerime tercüman olmuş yazan

edit: akşam akşam güldürme adamı çakıcının nesine propaganda yapayım..sen söyle müziğin adını kaldırayım hemen
  • mücrim  (19.09.11 22:46:12 ~ 22:48:00)
teşekkür ederim world kardeşim Allah razı olsun..bazı sanrılı zavallılar gibi yapmamışsın

  • mücrim  (19.09.11 22:54:19)
@nedensizce

belli değil mi? sözlüğe yazar olamayıp burada yapıyor buncağız da görevini.
  • lancelot du lac  (19.09.11 23:07:26)
sanrılı şuncağızlar, işte benim duyurularım;

www.eksiduyuru.com

vs vs vs

nerede hani propagadanlarımmış ?? sizi tutup silkelesem 4000 yıl öncesinin cehaleti karanlıiğı dökülür yere..Fethullah Gülenide tanıyorum çok seviyorum varmı buna itirazı olan he ? varsa özelden gelsin şehremindryim
  • mücrim  (19.09.11 23:25:39)
ee söylemişler işte hadi kaldır sil napıyosan yap?

  • nabruknabruknabruk  (19.09.11 23:48:07)
valla videoda müzikte çok güzel olmuş farkında değildim ben müziği sadece bilmek istiyordum üstteki arkadaşlar farkına vardırdılar videonun harikalığına..şu 4000 yıl öncesinin köhne kararmış zihniyetlerinin havadan nem kapması burda duruyorsa bu güzel duyuru müzik videoda burda dursun.kaldırmıyorum

  • mücrim  (20.09.11 21:23:01)
ayak yapmayı bırak, o koca puntolarla yazılmış yazıları fark edememiş de bilmem ne de, neyi beğeniyorsan beğen burada onları beğenecek man kafa yok istediğin kadar paylaş.

  • nedensizce  (21.09.11 02:43:20)