Öğrenci evi için öneriler?

merhaba,
şimdi biz bi arkadaşla eve çıktık bu sene. ama ne lazım olur falan bi önerilerinizi alsak iyi olur. balkonda nargile geldi aklımıza, playstation alacak kadar taşaklı öğrencilerden değiliz.
sadece zevkine eşyalar değil de gerekli eşyalardan da söyleyebilirseniz iyi olur pek bilmiyoruz bu işi. bu tür şeylerden aklımıza gelen mesela kapı arkası askısı, salona puf koltuk falan. neyse panpişler anladınız ne demek istediğimi. şimdiden sağolun parmaklarınıza sağlık.

neymiş o 20 liralık ikea sehpası? link mümkün müdür?

  • zaz  (19.09.11 19:44:34)
biliyorsunuzdur ama yine de hatirlatmakta fayda var; ne aliyorsaniz alin, spot mal satan yerleri bir kontrol edin.

  • bosch kalfa  (19.09.11 19:45:45)
millet çöpe iyi durumda masa sandalye koltuk takımı atabiliyor. onları kaçırmayın.

  • take me rufee2  (19.09.11 20:01:00)
bulaşık makinası edinin. en büyük tavsiyem budur..

  • avonkatalogu  (19.09.11 21:21:10)
rakı içerken buz çok lazım oluyor. dolaba konan küçük aparatlar çok iş görür

  • cokta cokoprens  (19.09.11 21:25:26)
kesinlikle ikinci elcilere bakın, aralarda çok güzel şeyler çıkıyor.

  • goldentitan  (19.09.11 21:53:51)
Tirbüşon. Belki bir arkadasınız birgün elinde Bordeaux Petrus ile çıkagelir açamazsınız alimallah.

  • dokuzeylul  (19.09.11 21:55:44)