[]

itunes

evdeki bilgisayarımdan itunes u kullanarak ipoduma şarkı vs atıyorum dinliyorum. İş yerimdeki bilgisayarımda da itunes var, cihaz ayarlarından manual sync seçersem,

cihazımın içindeki şarkılar silinir mi? iş yerindeki itunesda sadece 10 15 tane podcast var, amacım onları cihaza atmak


 
winamp ile atabilirsin diye düşünüyorum.


  • hollowlife  (19.09.11 01:41:13) 
senkron durumundaki itunes'u (sanırım evdeki oluyor) açıp, cihazın üzerine tıkladığında, yan tarafta default olarak summary kısmı açılıyor. (Açılmazsa da üzerine tıklayıp açarsın) orada altlara doğru gittikçe "manually manage music and videos" diye bir seçenek var. ona tick atıp "apply" butonuna basarsan cihaz ayarı almış olur. şimdi herhangi bir bilgisayarda itunes açıp music library kısmına sürükle bırak yaparsan şarkıları/videoları diğer yüklü olanlara dokunmadan cihaza atar. kolaylıklar.


  • cglrshn  (19.09.11 01:50:38) 
ipodun eger classic'lerden farklı bilgisayarlardan müzik/podcast atabilirsin. bende 120 gb classic var, 30gb dolu, yarısına yakını arkadaş bilgisayarından itunes uzerindeki sarkıları ipoda surukleyerek aldım.

nano da böyleydi sanıyorum ama emin değilim. ipod touchsa bunu yapamazsın.
  • dasher  (19.09.11 01:56:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.