5-6 saat giden laptop batarya

var mı bu tarz bataryalar arkadaşlar? özellikle samsung r580 model için olursa tadından yenmez.

satan, öneren eden varsa alabilirim.

o kadar gitmez büyük ihtimal ama normalde laptoplarda 6cell oluyo piller bunları 12 leride var. en ucuz ebayden alabilirsin sanırım ve 100$ civarındadır.

ebay e baktım ama sadece 6 cell senin model icin samsung servisi arayıp şansını dene cogu marka model icin oluyo 9-12 cell batteryler
  • rurouni  (19.09.11 01:33:31)
evet yarın arayacağım yerler var teşekkürler.

  • nemo problemo  (19.09.11 01:39:11)
sanmıyorum olacağını yoksa ulv işlemci çıkarmanın mantığı kalmaz.

yani önemli olan laptopun türü burada, mesela benim su7300 işlemci, laptopumun her şeyi de bu işlemciye uygun ve şarj 5 saat gidebiliyor hatta wireless kapatırsam 8 saat de görebiliyorum. asus'un aynı su7300 işlemcili bir modeli 12 saat batarya ömrü var diye testlerde vs tanıtıldı.

şimdi ise su serisi işlemcilerin yerini ssd diskli, um serisi işlemciler aldı onlar da aynı mantık.
  • saiko  (19.09.11 02:26:10)