Anneyle izlemelik film

Annem dram veya romantik / romantik komedi tadında filmleri pek sever. Bilgisayarımdaki filmlerden seçmem gerek, kendisinin de fikrini alacağım tabi ama siz ne dersiniz merak ettim? son gecemizde güzel bir film izlemek istiyoruz, boş atış şansım yok:)

-flipped (sonu dışında beğendim, sıcak bir hikaye. ama biraz boş bitiyor gibi)
-the darjeeling limited(wes anderson un filmlerine bayılmışımdır)
-the royal tenenbaums(yine güzel sıcak bir hikaye ancak bilemedim :/)
-never let me go(izlemedim henüz, kendim de çok merak ediyorum)
-eternal sunshine of the spotless mind(anneme biraz ağır kaçar mı diye düşünmekteyim, ama seveceğine eminim)
-amelie(çok severim. annem de sevebilir herhal)
-the fall(izlemedim, nasıldır bilemiyorum)
-stranger than fiction (izlemedim merak ediyorum, annem sever mi ki acaba)
-in bruges ( henüz izlemediklerimden)

önerilerinizi yahut yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.:)

eternal sunshine

  • nucleon  (18.09.11 23:22:37)
the fall

  • sp-qs  (18.09.11 23:23:07)
little miss sunshine

edit: birde anneli film var goodbye lenin
  • utkucbkc  (18.09.11 23:23:21 ~ 23:23:40)
bence mutlaka stranger than fiction izleyin... diğerleri güzel olsa da hafif hüzünlü filan.

  • kediebesi  (18.09.11 23:26:02)
flipped

  • freebird5406_2  (18.09.11 23:28:49)
never let me go güzeldi ama eternal sunshine ağır kaçabilirse bu da kaçabilir. stranger than fiction tam tv filmi anneye ağır gelmez.. the fall yahut amelie derim. the fall'u izlemediyseniz hem vesile olur.

  • audrey hepburn  (18.09.11 23:36:22 ~ 23:37:02)
goodbye lenin +1
fakat yoksa the darjeeling limited derim beni.

  • hephaistos  (18.09.11 23:36:40)
Never let me go güzeldi.

  • coca_pucca  (18.09.11 23:38:22)
lms+1
ağlamayız dersen good bye lenin+1

  • kim milton nielsen  (18.09.11 23:49:57)
The GREEN MILE pişman olursanız ekşiyi bırakırım bak

  • miucee  (18.09.11 23:56:03)
kulağa biraz ürkütücü geliyor ama (bkz: I killed my mother)

  • hickork  (19.09.11 00:33:53)
ismine aldanma, emin ol izlerken çok eğlenirsiniz:
(bkz: throw momma from the train)

  • trawmatolog  (19.09.11 10:31:13)