sayın ayvalıklılar ve ayvalıkseverler

kordon'da yatların kalktığı yerin hemen karşısında bir pehlivanoğlu market var; birde onun hemen yanında zamanın içinde donup kalmış olan bir ev var. o ev çocukluğumdan beri o halde . yani en azından 20 sene kesin.... eskiden camları falan kırık değildi evin, artık camları kırık, içinde eşyalar perdeler falan var. ama bahçesini otlar bürümüş.50li yıllara ait gibi duruyor.nasıl mahsun duruyor bilemezsiniz. hatta bahçesinde yıllardır yerinden oynamadığı belli olan bir araba bile var. bu evin hikayesini bilen birileri var mı???

ayvalık türkiyenin en güzel yeri yahu, hikayeyi bir şekilde öğrenirsen bizimle de paylaş lütfen

  • metehan01  (18.09.11 21:59:26)
www.haberpan.com

burdaki ev mi?
  • bnl dgr  (18.09.11 22:01:02)
fotoğraftaki ev buna benziyor ama sanki değil, ahh nerelerden bulsam fotoğrafını???

  • şaşkın  (18.09.11 22:11:22)
google görsellerden arat en basiti.. ayrıca öğrenince bilgilendir merak ettim ben de..

  • bnl dgr  (18.09.11 22:13:14)
yok o ev bu değil.

  • şaşkın  (18.09.11 22:29:23)
ev o kadar göz önünde ve google görsellerden bir resmini bulamıyorum.

  • şaşkın  (18.09.11 22:39:39)
evin etrafındaki işletmeler üzerinden arama yap googlda

  • bnl dgr  (18.09.11 22:51:13)