kredi kartına anlık limit arttırımı

2008 yılından beri kullandığım go kartım(finansbank) var. 400tl limiti var. bir alışveriş için limitini 2bin tl yapabilir miyiz?

finansbank yapmıyorsa hangi banka, öğrenci kartına böyle bir artış yapar?

Elinde nakit var ama kredi kartıyla alışveriş yapmanı gerektiren bir durumsa paranı karta yatırırsan yatırdığın kadar kartın limiti artar.

  • aarone  (16.09.11 21:08:14)
bence buradaki cevaplara pek güvenme. ben de geçenlerde böyle bir soru sormuştum, kartıma kendi limitinden daha fazla bir miktar para yatırarak anlık limit artırımı yapabilir ve kullanabilir miyim diye, cevaplara güvenip kartıma limitimden fazla bir miktar yatırdım ancak alışveriş sırasında işlem onaylanmadı, sonradan öğrendim ki çoğu banka karta limitten fazlasını yatırırsan sana asıl limtinin üstündeki miktarlarda alışveriş imkanı vermiyor, limit fazlasını gelecek ayın borcundan eksiltiyorlarmış. ama yapacağın alışveriş internettense karta yatırdığın miktarı sanal karta aktararak bu sorunu aşabiliyorsun; son çare olarak bunu denedim ben, işe yaradı. tabi bu söylediklerim başka bir banka için geçerli, finansbankı bilemem. diyeceğim şu ki ne olursa olsun yatırmadan önce bankana sor.

  • Leucothea  (16.09.11 21:30:19)
öğrenciye yok. ancak öğrenci olduğun halde kendi çalıştığın biryer kanıtlayabileceğin bir maaşın varsa olur.

yoksa @aarone +1
  • neysene  (16.09.11 21:36:54)
çalıştığım yerden belge alamam ama ayrıca burs alıyorum olur mu?

  • cokta cokoprens  (16.09.11 21:42:19)