20lik cekimi sonrası

dun aksam gomulu 20lik dişimi cekti doktor. ve dikiş attı. bugun dişimde cok sancı olmamasına ragmen cok halsizim ve kalkamıyorum (normal mi, diğerinde böyle bişey yasamamıstım). acaba ılık corba içsem dişime bi zararı olurr mu bilemedim cunku agzımı acamıyorum. yasayanlar veya bilenler bir tavsiyede bulunursa cok sevinecegim.

doktoruna sorsan ya?

  • amiga500int  (16.09.11 17:34:11)
ben de daha dün aldırdım dikişleri. çok sıcak olmamak ve küçük taneli şeyler yememek koşuluyla her şeyi yiyebilirsin hiçbir şey olmuyor. diğer tarafla ye tabi.

  • trinitrotoluen  (16.09.11 17:35:26)
halsiz olman normal ayrıca. ilk çektirdiğim gün eve gelince ateşim bile çıkmıştı benim. ertesi gün sadece halsizlik oldu.

  • trinitrotoluen  (16.09.11 17:38:05)
dikiş attı diyorsan bi doktoruna sor.

  • bnl dgr  (16.09.11 18:07:31)
merhabalar, ben de aynı durumdayım şuan. pazartesi çekildi benimkisi ama. yumuşak ekmek bile yemek çok zor geliyor, daha da gelecek cuma oldu hala açamadım ağzımı tam olarak. neyse, çorba falan iç ama sıcaklığını abartma, minik taneli şeylerden de kaçın dikişlerin arasına falan kaçmasın,yoğurt falan bişey olmuyo yani hızlı yemeye çalışmadıktan sonra.geçmiş olsun.

  • mor.inek  (16.09.11 18:33:44)