izmir otogarından izmir ekonomi üniversitesine ulaşım

izmir otogarından izmir ekonomi üniversitesine nasıl ulaşabilirim, adım adım anlatırsanız ?

(toplu taşıma araçları ile)

Balcova yonune gıden araclardan istifade edeceksin.

  • dokuzeylul  (16.09.11 16:49:29)
buyuk olasılıkla bir otobus firmasından gelecegini düşünürsek binersin ona gelirsin. tabi bunu düşünecek kadar zeki oldugundan bunu seceneklerden kaldrıyoruz. otogarın orda konak arabaları gececek ona bineceksin. konakta inip akm nin önünde duraklar var ordan 169 nolu arabayı bekleyeceksin. anlamadım diyorsan otogarın orada izban var ona binip halkapınarda ineceksin. orda da hemen asagısında yan tarafında otobusler var ordada 169 otobusune binebilrsin.

  • pispisim  (16.09.11 16:51:31)
607 var sanırım.

  • sanzelize canavari  (16.09.11 16:55:56)
kardeş servisle geliyorsan balçova tarafına gidenlere bin şöföre söyle önünde indirir.Otobüsle geleceksen 605 nolu otobüse bin oda çok yakınında indirir.Zaten yol üstünde çok bilindik bir yer teleferik diyede geçer bulunduğu mevki

  • mhrkrts80  (16.09.11 19:40:43)
ekonomi universitesinin onune geldiginde arkani don ve dede dagina benden selam soyle.

(bkz: balçova/#17270433)
  • jaaaccckkk  (16.09.11 23:35:57)