UPS sana laflar hazırladım

"alıcı geciktirmesi" ne demek?

not: bu arkadaşlar sokakta pazar kurulmasını bahane edip uğraşmamış, direk bunu yazmışlar sisteme. kargo şubesinin evime uzaklığı 20 km.

telefonları açmıyorlar ve bu paketin şahsım adına aciliyeti had safhada.

ne dostuma ne düşmanıma paket getiremeyesin ups. kara kamyonetlerin kafanda paralansın.

eger adresi bulamazlarsa ya da dedigin gibi yolda bir engele takilip o gun ugrayamazlarsa hep bunu yaziyorlar sisteme. 'bizim hatamiz' diye yazmalarini bekleme :P

Ama bunu yasadigim durumlarin ikisinde de, ertesi gun kesin elimde oldu kargo.
  • hibernating black bear  (16.09.11 15:45:21)
hocam peki bu 20 km'yi gidip akşam 6:30-7 gibi pakedimi alabilir miyim acaba? açık mıdır?

maşallah çalışma saatleri falan da yazmıyor hiçbiyerde.
  • hope ender  (16.09.11 15:49:13)
bence bosuna ugrasmis olma ihtimalin yuksek. genelde 6:00'dan sonra teslim bitiyor diye biliyorum, orada biri olsa bile sana verebilir mi ondan emin degilim.

  • hibernating black bear  (16.09.11 16:16:17)
Yaklaşık dört sene önce akşam 7-8 gibi merkez dağıtım yerinden almıştım ben ama, normal şube nasıl olur bilmiyorum.

  • thor odinsson  (16.09.11 17:28:10)