yeni tanısılan bırı

Ben er kişisiyim. denizde yüzerken tanıstık, sonra kumsalda bıraz sohbet ettık. çok begendim, hatta heyecan duydum, bellı etmedım. Hatta uzun suredır boylesı kalite biriyle tanısmamıstım. Çok elit bir sohbetımız oldu. 1 saat denıze, 1 saat plajda sohbet ettık. telefon nummarasını verdı talep etmeden. ıkı gun gectı aradan kasıtlı aramadım sormadım. 3. gun yanı dun kısa bır mesaj cektım sadece, vaziyet durum sorma, hanı sohbet olsun ıstiyorum. Ulen bu saat oldu bir cevap dahi vermedi. Bu nedir şimdi arkadaş! Numara verırken konser şu bu ot çöp tiyatro sinema diyodu. bir kısa mesaja dahi cevap veremedi. Açıklama yapın bana Galyalılar.

Seviyorsan git konuş bence abi.

  • coldbound  (16.09.11 14:25:34)
Mesaj erkeği özgüvensiz gösterir. Yanlış yapmışsın. İlk hamle asla mesajla olmamalı. Hatta daha sevgili olunmamış bir kıza bile mesaj çekmeyin.

Bu da senin nezdinde tüm gençlere ders olsun...
  • ataturkiye  (16.09.11 14:26:21)
geçiştirmiyorsa seni birkaç güne attığın kadar cevap alırsın. az sabır. hatun kısmı nazlı olabiliyor.

müsait olmayabilir şu anda. hala uyuyanları bile olabiliyor bu saatte. bir de 3-60 sn arası ufak konuşmalarla dene şansını. telefon daha başarılıdır her zaman smsten.
  • sanzelize canavari  (16.09.11 14:27:39 ~ 14:28:25)
"ıkı gun gectı aradan kasıtlı aramadım sormadım"

bu iki günün intikamini aliyor olabilir.
  • shi aila  (16.09.11 14:27:49)
bence boşver gitsin. çok hoşlansa cevap verirdi emin ol.

  • scully  (16.09.11 14:29:47)
o kadar emin olma sen çok hoşlanmana rağmen aramak için 2 gün beklediysen şimdi cevap için en az 2 gün beklemek zorundasın

  • rn  (16.09.11 14:31:14)
bence kendi cinsine ilgi duyduysan bunu ondan da beklemenin bir anlamı yok. adam sana konser monser demiş, takılırız ayağına getirmiş ama en nihayetinde o da erkek sen de erkek hemen mesaj atmasını bekleme. akşam olunca cevap gelir, "kusura bakma kanka, halı saha da maç yapıyorduk yeni gördüm" diye.

  • exordinary  (16.09.11 14:31:56)
şimdi ilk evvela o da senin mantığında biri olabilir ve hevesli görünmemek için hemen cevap yazmayabilir.. ama öte yandan hakaten seni potansiyel sevgili olarak görseydi hemen cevaplardı da..

du bağalım şimdilik bekle.. sakın!!! ama sakınnnn!! mesajına cevap yazmadan tutup telefon açma.. en ezik harekettir bu. zaten dedikleri gibi hatayı baştan yapmışsın mesaj atmakla. doğrudan araman gerekirdi ama nerden dönülse kardır artık..
  • bnl dgr  (16.09.11 14:34:52 ~ 14:35:52)
yahu hal hatır sordum. buna cevap 2 gun sonra mı verilir? anlamı kalmaz o zaman.

@atatürkiye
ne acıdan ozguvensız gösterir ki mesaj? Henuz paylaşımımız yok, arayıp ne konusabılırım kı..:/
  • dokuzeylul  (16.09.11 14:36:36)
kesinlikle ve kesinlikle exordinary +1

erkekler kendine güvenen erkeklerden hoşlanır. direkt telefon açman gerekirdi.
  • terp  (16.09.11 14:40:39)
@atatürkiye ne kastetti bilemem ancak ilk telefon açman daha kesin ve sağlam sonuca götürürdü seni.. o sebeple mesajdan daha iyi bi seçimdir telefon açmak.

hal hatır sormana tepkisiz kaldıysa o sıra meşguldür ve sonrasında da unutmuştur mesaj attığını.. okadar kalite dediğin bi kadın ufak taktik oyunlarla uğraşmaz zaten. demek ki önemsemiyor olma ihtimali de yüksek..
  • bnl dgr  (16.09.11 14:41:47)
Konuşmaya bile cesaretin olmadığını gösterir.

Ayrıca aramanın bir sebebi olmaz. Çok istiyorsan "hal hatır sormak için aradım" dersin.
  • ataturkiye  (16.09.11 14:42:52)
Siz naptınız Galyalılar, Eşcinsel değilim. Karsımdaki bir bayan. Aslında msj cekerken tedirgin oldum, cevap gelir mi acaba diye ki gelmedi aq. Heyecandan oldu lan bunlar, ya normalde dümdüz yardıran arayan, mesaj cekmeyen bir adamım.Yaşımız çok genc de sayılmaz. Bayadır sistol-diastol eşiğim bu kadar yukselmemişti. Sıçtık ha Galyasporlular?

  • dokuzeylul  (16.09.11 14:46:59)
ona küçük süprizler yap

  • uykusuz her gece  (16.09.11 14:47:11)
eşcinsellere olan fobini atlat önce. sonra kadından cevap bekle. ha bi şekilde oldu da mesajın kaynadıysa yaprağı tuttun.

  • terp  (16.09.11 14:49:24)
keşke mesaj atmadan önde galyalılara danışsaymışsın beyin fırtınası sonunda karar verirdin aramaya:) cevap gelir illa ki umudunu yitirme

  • bnl dgr  (16.09.11 14:50:16)
erkek miydi la? ben karşı cins sandım. gaylerin dünyasını bilmiyorum.

  • scully  (16.09.11 14:50:36)
yahu bır de bu nasıl bir onyargıdır. tamam karsımızdaki sahıs boyle mı dusunuyor bilmiyoruz fekat nasıl ya? mesaj cektın ve sıctın! bu mu? ee sohbet ederken nerden nasıl girecegını sasırıyordun? 127836 tane soru sordun? of ya.

  • dokuzeylul  (16.09.11 14:53:37)
her şeyden önce deniz gibi insanın asıl yaşam alanı dışında bir platformdan kızı alıp karaya çıkarmış orda da sohbetine devam etmişsin. bu büyük bir artı. sonra ne olmuş kız gayet medeni istediğini bilen olgun bir şekilde sana telefonunu vermiş. aramanı istemese vermezdi. ha dalga geçmiş de olabilir, manyak çok. sonra sen gidip aklınca oyun yapıp 2 gün aramamışsın (hastayım bu olaylara da). şimdi attığın mesaja cevap alamadın diye nooldu diyorsun. bekleyeceksin, yapacak başka bişeyin yok. ha umudun tamamen kaybolduğunda battı balık yan gider hesabı son kurşunu kullanacaksın, telefon açacaksın. mesajdan bahsetmeden nasılsın diyeceksin, 1 dakika içinde ikinci buluşpmayı veya ikinci telefon konuşmasını kopartacaksın. yoksa bitti gitti. ha bu arada madem oyun oynamayı çok seviyosun, telefon konuşmasını sen bitireceksin, onun bitirmesine izin vermeden.

hadi bakalım rastgele, bi daha önden sor, kuzey gibi kızı siktikten sonra "yaşıon goç senin, başımo iş çıkarmoa" deme.
  • terp  (16.09.11 14:58:42 ~ 14:59:31)
combofix kur bilgisayarına.

  • madyb  (16.09.11 15:10:23)
yahu oyun falan yoktu be oğlum. mesajla donmezse de aramam da zaten. neyine arayayım ki üstelik? kasılırım. Msj cektım dıye donmemısse sokarım da böyle işe. Selam olsun burdan. bu garip önyargılardan nefret ediyorum.

  • dokuzeylul  (16.09.11 15:35:29)
arayamam, kasılırım ayakları çekiyorsunda, denizde hiç tanımadan nasıl tanıştın ?

  • uykusuz her gece  (16.09.11 15:39:33)
önce burda sorduğun soruya üşenmeden cevap yazanlara tik at ondan sonra cevap beklemeye başla.

  • exordinary  (16.09.11 15:43:26)
stres yapma yahu takılıyoruz burda. ne tipini, karakterini biliyoruz ne karşı tarafı. afaki genellemelerle yorum yapıyoruz. çok hoş kızsa, gerilmene gerek yok, son bi şansını dener olmazsa yoluna gidersin. evinin önünde kamp kurmuyosun ya...

  • terp  (16.09.11 15:43:42)
@exordinary tik atmayı unutmusum, üzgünüm.
@uykusuzhergece ayak yok işte hacı, iletişim kurmada sıkıntılı biri değilim. ama bu vakada heyecanlandım. hani noluyoruz lan? oldum. e şimdi cevapta gelmedi ya, bu beni gerdi, kastı. Nasıl tanıstım? yüzerken 7-8 metre mesafe vardı. direk soru sordum.

  • dokuzeylul  (16.09.11 16:05:08)
@dokuzeylul su da soğukmuş dedin tabi:)

  • bnl dgr  (16.09.11 16:10:09)
belki de senin beklediğin 2 günde o beklememiş başka biriyle tanışmıştır:)

  • fayfim  (16.09.11 16:24:21 ~ 16:24:48)
@bnl dgr hayır :) çok kullanışlı bir giriş cümlesi değil bence.
Sen ne cevap verdin pekı buna?

  • dokuzeylul  (16.09.11 16:35:02)
felsefe mi yaptın denizde nedir:)) fena bi giriş değildi sanki be:)

  • bnl dgr  (16.09.11 16:41:34)
ne sordun merak ettim şimdi güzelce bi hikayeyi bağlasana burda ? denizin buz gibi soğuk suyu demedin herhalde ? hı ?

  • uykusuz her gece  (16.09.11 16:49:31)
Hacı bağlıcak hıkaye mı kaldı :D
Özel bir soru değildi. Bulundugumuz yerdeki bir yapının ne olabileceğini sordum.
- Merhaba (gülümseyerek) şu x yerdeki yer tam olarak nedir.?
Hesapsız bir soruydu. Plansız yaklastım yanı. Aslında giriş sorusu cok onemlı değil, nasıl sordugun ve ikinci cumle daha onemli.
  • dokuzeylul  (16.09.11 17:09:55)
@bnl dgr sonuc olumlu oldu o zaman sende .)

  • dokuzeylul  (16.09.11 17:20:18)
@dokuzeylul ahhasldk yok sulu ortamda bana yanaşıp bişeyler soran hiç olmadı daha önce:)

karasal takıldım hep:) ama bana biri denizin ortasında yanaşıp su da soğukmuş deseydi "heeıı ilk girince şey ama sonra alışıyosun" der çeker giderdim:)
  • bnl dgr  (16.09.11 17:48:40)
seni kimse anlamamış seni atatürkiye sanan gay sananlar olmuş bu adamlara bakma nasıl davranmak istiyosan öyle davran ucunda ölüm yokya bir kere görmüşsün bidaha görmesen neolur sanki

  • mavi kız  (16.09.11 17:58:29)
@mavi kız demi ya .)

  • dokuzeylul  (16.09.11 18:12:36)
benden sana tam destek oneylül olana kadar :)günler geçerse aramak daha zor olur sıcağı sıcağına ara :)

  • mavi kız  (16.09.11 19:10:49)
@ cık. çalışmaz. bir msj gelmediği sürece aramam.

  • dokuzeylul  (16.09.11 19:19:20)
o konuda haklısın bence de arama..

  • bnl dgr  (16.09.11 19:33:40)
ya kız msjını gormedıyse msj'a bişey olduysa ne bılım ben sılerım toplu msj olur bazen habıre gelır ordan burdan kanpanyadan bi sevgilimde yoksa dikkat etmem silerim bu da bi olasılık!

  • mavi kız  (16.09.11 20:34:05)
@mavi kız çok iyimsersin:) küçük bi ihtimal bu dediğin.. diğer güçlü ihtimalin sonunda boşuna ısrarcı bi tip görüntüsü çizmek de var.. şimdilik sakin olup beklemekte fayda var.

  • bnl dgr  (16.09.11 20:42:16)
bnl dgl bekliyosun yani öylemi bekleyelim dokuzeylül artık sonucu söylersin bizede :)

  • mavi kız  (16.09.11 20:55:01)
:)ben şahsen bekliyorum dokuzeylul kişisinden.. olayla ilgili sonucu iyi veya kötü bildir bize hak ettik bence:)

  • bnl dgr  (16.09.11 21:00:22)
evet haklısın hatta ben çok emek verdim bana mektup bile yazabilir...

  • mavi kız  (16.09.11 21:09:48)
mantıklı düşünürsek msj gelmesini beklemek biraz manasız olacak zira tam 1 gün geçti. bır mesaja cevap verilmesi gereken süre fazlasıyla gecti. açıkca sallamadı mesajı hatun. Algılayıs bu bence. Mesaj cekmek ilk kez, bilmiyorum hata mıdır değil midir de içimden gelen buydu. Kısa bir merhaba demek. karşılıksız bırakılması saygısızca oldu. Geçelim.

  • dokuzeylul  (16.09.11 22:31:12)
tabiki saygısızlık.. eğer bunu taktik amaçlı yaptıysa da tahmin ettiğin gibi donanımlı bi hatun da değilmiş. takma..

ama şu da var ki ben 33 gün sonra cevap yazan bi mal bile tanıyorum:) ben cevap beklemeyi bırakalı çook olmuştu ama bi gece sanki bişe olmamış gibi cevap yazmıştı.. benim örneğimdeki mal erkekti ama olsun kadınlarda da oluyormuş böyle ilginçler..

özetle sallamak en güzeli.
  • bnl dgr  (16.09.11 22:38:35)
Galyalılar mesaj geldi şuan malum kişiden. Tam 2 gun sonra ve tam ılk mesajı cektıgım saatte. pes yanı. Yanıtlamadım.

  • dokuzeylul  (17.09.11 17:47:05 ~ 18:50:03)
Aferin, yanıtlama. İyice kaçır elinden kızı. Niye yanıtlamıyorsun yahu? Gereksiz gurur yapma; bu sohbeti bitir, gerekirse bir daha mesaj çekmezsin, direkt ararsın.

Şu an trip yaptığın o kadar belli oluyor ki... Bir de sözde olgun kişilerdiniz :-)
  • ataturkiye  (17.09.11 18:36:30)
ehhheeehe bence de pazartesiye kadar mesaj atma kadına:) haftasonu yoğundum dersin sonra..

tabii kadının mesaj içeriği nasıldır bilemiorum.. sen bu zamanlamaya kasma mevzuundan sonra hala bişeyler hissedior musun ki bu kadına karşı??
  • bnl dgr  (17.09.11 23:06:27)
gurur mu? oyle bır durum soz konusu değil ne diyeyim bilemedim, bisey de yazmadım zaten. nötr durumdayım suan Spartalılar. heyecan o zamankı gibi değil. ama şimdi kıyı seridindeyım, karsılasabılırım yarın.

  • dokuzeylul  (17.09.11 23:42:01)