Oyun önerin

Kendine çok bağlamayacak, ara sıra boş kalınca açıp oynayabileceğim oyunlar arıyorum. Online daha iyi olur. Basket atma, frikik, boru döşeme falan gibi, 1995 model olmayan, 13 yaşına değil 27 yaşına hitap eden oyunlar istiyorum.

Mutlaka vardır bildiğiniz şeyler

portal 2

  • muratk18  (16.09.11 14:03:37)
valla ben sıkıldıkça şarkı, üzerine gta san andreas açıp araba sürüyorum, milleti eziyorum, gusnhde yazıyorum. bağlamaz ama, ulan eve gitsemde gta oynasam demedim hiç

  • fuzuli  (16.09.11 14:15:37)
team fortress 2. dediklerinle hiç alakası yok, bildiğin shooter ama hem bir süredir orjinalini ücretsiz filan indirebiliyorsun, hem de şöyle arada açıp iki atınca çok eğlenceli oluyor, benim bu amaçla kullandığım oyun bu en azından.

  • loneliness of a long distance runner  (16.09.11 14:31:27)
portal 2 +1

eğer birincisini oynamadıysan önce portal, sonra portal 2
  • aboutablank  (16.09.11 15:30:37 ~ 15:31:08)
plants vs zombies iyidir. oyunu bitirine kadar feci eğlenirsin, bitirdikten sonra zen garden denen bahçeye çiçek toplamak için girer kafanı dağıtırsın, puzzle'larını oynarsın falan.

  • rosebud  (16.09.11 15:31:09)
@rosebud
Abi pvz kendine deli gibi bağlıyor. Bitirinceye kadar oynuyorsun, bittikten sonra da tüm puzzle'ları yapayım diyorsun. Sonra zen garden'ı tamamlayayım vs derken :D

  • thor odinsson  (16.09.11 17:38:45)
  • nukleer fasist  (16.09.11 21:58:26)