Aptal bi mazoşist miyim?

Siz bu yazıyı okurken ben gözyaşları içinde olacağım.Muhtemelen böyle olacak çünkü

doktorumun yanından ayrıldığımdan beri böyleyim.alıştım işte onu çok

seviyorum.Sevgi cümlelerini kullanmak çok zordur bazıları için, sevmezler seni

seviyorum demeyi ya da bahaneleri vardır işte.Mesela ben bir tek doktoruma, ki o

kadar içten,hissederek,hakederek "sizi seviyorum diyebiliyorum.Ama yakında gidecek

ve belkide bir daha onu göremeyeceğim.
seni seviyorum diyecek kimse yok işte hayatımda.İstemezmiyim hiç seviyorum

diyebilecek birinin, birilerinin,herkesin olmasını.Yok işte olmuyor kolay değil.
o bile (doktorum) öylece, biranda girdi hayatıma.Onuda ben seçmedim yani ama bir

tutku oldu, bağlandım,hani İncir Reçeli'nde diyordu ya : "Bana hiç bir şeyi sevme

şansı vermediler,ben de incir reçelini sevdim." İşte bende sadece onu sevdim.Hep

"duygusalsın sen"dediler"seni seven çok şanslı olacak" filan...
Ama ben çok sıkıldım. Su katılmamış hatta suyu itinayla arındırılmış süzme bir

ruhsuz olmak istiyorum ben."Sevmekte neymiş","sevgi nedir ki","seni seviyorum"

nasıl yazılıyor hem.
Böbreklerini satıp para kazanabiliyor insan,ama ruhun satışı pirim yapmadığı gibi
şarkılara,şiirlere konu olup bambaşka bir değer kazanıyor ve bi türlü raflarda

yerini alamıyor. satılık böbrek,satılık ruha karşı...

(Aslında yazı yarım kaldı farkındayım ama biran "paylaşıp rahatlamak" maksadıyla

içimi dökmüş bulunduğum satırlara gelen yorumlar gözümün önüne geldi ve canım

sıkıldı

Yazdıklarından hiçbirşey anlamadık,yat dinlen biraz hepsi geçecek,biraz daha açık

olmayı denesen ?
tarzı yorumlar gelecek diye korkuyorum. Ama bu ve benzeri yorumların SAMİMİYETİNDEN
zerre şüphem yok bunuda bilin isterim. Ama tıpkı Leman Sam'ın
"Anladım ki hiç kimse, hiç kimse sen değil" derken anlatmak istediği ya da benim bu

sözlerden çıkarmış olduğum mana gibi "bir sıcaklık,samimiyet ya da ne biliyim,ne

olduğunu bilmediğim ama yaşadığım bişeyler arıyorum ben)

Doktorum gidiyor (başka bir şehre yerleşmesi gerekiyor)onda bulduğumu bulmak istiyorum :(
Ortak olduğunuz için teşekkür ederim...

Beyaz kırmızı güller başlıklı sorumdaki kadın da ayı kişidir

dostum, bence senin arpan fazla gelmiş. ve hiç derdin tasan yok bu tarz şeylere kafayı takıyosun. bunlara mı ağlayıp üzülüyosun sen şimdi.
git bi doğuda şehit olan askerlerin hallerini gör, sabahın 5 inde kalkan çöpçüler ile kalk onları seyret. ondan sonra bu konuları tekrar düşün.

  • necmim  (15.09.11 23:16:42)
kendi yazdıklarını okumayarak iyileşebilirsin.

  • tukenmez adam  (15.09.11 23:26:41)
evet

  • bnl dgr  (15.09.11 23:31:57)
yenisini bulunca eskiler unutulur. böyle sabit olma. radarları aç, etrafı gözle.

  • peren perengil  (15.09.11 23:46:22)
Yazdığını oku saçma gelmiyorsa doktora git.

  • farmert  (16.09.11 04:45:46)