shar pei'yi nasıl bilirsiniz?

Hayvansever duyurucular shar pei cinsi köpek hakkında bana neler söyleyebilirsiniz? Birkaç saat önce pet shop vitrininde bir tane küçük yavru gördüm bayıldımmm o buruş buruş yumuşacık tipine. Nedir bu köpekçiğin fiyatları? Var mı aranızda besleyen ya da bilgi sahibi olan?

tek bildiğim, o buruşuk derisinin araları titizlikle ve sıklıkla temizlenmezse ciddi sağlık sorunları yaşayabildiği. üzgünüm daha fazla bi bilgim yok bari bu kadar yardımcı olayım dedim =)

  • yaarock  (15.09.11 21:39:13)
tek problemleri fazla salya akıtıyorlar. elinizde peçete ile gezmenizde fayda oluyor bazen. onun dışında alınabilecek en güzel köpek diye düşünüyorum. ben 500 liraya almıştım.

bir de pek bir tembeller. ama inanılmaz şirinler yahu.
  • godfrey  (15.09.11 21:47:53 ~ 21:53:27)
www.evcilkopekler.com buradan bütün bilgilere ulaşabilirsin. aynısının kedi için
www.evcilkediler.com

  • exodia  (16.09.11 02:30:05)