ankara yemek yenecek yer?

bir misafirim ağırlamak için yemek yenecek mekan arıyorum, bigchefs konsepte uyuyor , alternatifler ne olabilir? max kişi başı 80TL bütçe var. alkol tüketilmeyecek. mekanın şıklığı, garsonların ilgilisi, hızlı servis öncelikli kriterler.

alkol tüketilmeyecekse tavacı recep usta ve benzeri yerleri önerebilirim. buraları "kebapçı" diye düşünmeyin.

  • kibritsuyu  (15.09.11 15:21:52)
timboo, panora veya kentpark

  • eksielma  (15.09.11 15:26:45)
tavacı recep usta olur, hacıoğlu mu hacıbaba mı neydi konya yolundaki o olur..

  • buzzlightyear  (15.09.11 15:31:41)
güniz sokak: hacı arif bey

çankaya - dikmen: recep usta

çankaya - turan güneş: urfalı hacı mehmet
  • bencilata  (15.09.11 15:38:29)
karacaoğlu bahçelievler

  • kim milton nielsen  (15.09.11 15:38:35)
@kim milton nielsen

hocam ora kapanmadı mı yaw? söğütözüne taşındı galiba..
  • iterator  (15.09.11 16:19:31)
bigchefs garsonların ilgisi ve hızlı servis açısından oldukça iyidir. mekan şıklığı anlayışınız klasik değilse çok hoşunuza gidebilir. alkol de yoksa kişi başı 80-tl rahatlıkla yeterli olur orada. giderseniz new york steak öneririm.

ayrıca daha hesaplı sayılabilecek bir alternatif olarak nenehatun üzerinde (kızılay'da da şubesi var ama nenehatun'daki daha iyidir) göksu restaurant var. oldukça şık ve ferah bir mekandır. yemekleri ve garsonları da fena değildir. kebap seviyorsanız halep işi karışık kebap öneririm. ancak şerbetli tatlıları vasattır. yenir ama çok şey beklemeyin.
  • escherichiacoli  (15.09.11 16:33:01)
turunç

  • mahnita  (15.09.11 17:21:47)