[]

DJARUM BLACK

büyük harflerle yazdım ki ilgi çeksin.

istanbul'da djarum black bulabileceğim yerler ve fiyatları ortalama olarak nedir?

bazı tekelcilerde 8.5 liraya denk geldim. olmamalı bu kadar. daha ucuza da vardır di mi?

 
eminönünde var 5-7 tl civarı, ama sahtesi galiba.. anadolu yakasında, maltepe sahildeki migrosun ordaki büfede var.


  • toshiro  (14.09.11 23:07:04) 
7tlden ucuza bulamazsın bulursan zaten sahtedir.


  • axijazz  (14.09.11 23:14:35) 
@toshiro; orada ne kadar peki?


  • asimplemistake  (14.09.11 23:17:02) 
8tl'ydi galiba en son..


  • toshiro  (14.09.11 23:39:42) 
7 liraya -şaşırtıcı olacak ama- nişantaşında var. bi pasaj gibi bir yerin önüydü tam hatırlamıyorum arkadaş aldı, adam zaten oraya paketi koymuş anlarsın yani.


  • atomicbomb  (15.09.11 00:07:11 ~ 00:07:25) 
o fiyatlara bulunuyor ama bariz kalite farkı oluyor bazen, dikkat etmek lazım..


  • toshiro  (15.09.11 00:36:26) 
anadolu yakasında oturdugunu farzederek 2 yer soyleyecegim:

1. kadıkoy dersane sokaklarının orda tam girişte final fatih yada fen bilimleriydi tam hatırlamıyorum f'yle başıyordu oranın karşısında bi bufe var tekel vs oraya sor dj black istiyorum diye cıkarıp veriyo fiyatlar tuzludur ocakta en son aldım 12ydi

2. toshiro soylemiş bide ilerde kartal sahilde tansaşın oldugu yerlerde bowling zımbırtı yeri var işte ordan 5 dk gerisinde tren istasyonuna gidilen yerde (cevizli istasyonu)hemen o yolda bi tekel var orda djarumun butun çeşitlerini bulabilirsin şahsen ordan ben alıyorum. fiyatlar uygun 8 civarı.

sigara öldürür :D
  • thednb  (15.09.11 00:45:24) 
maltepe sahilde burger king'in önündeki büfede var.Birde maltepede minibüs yolundaki shellin önündeki tekelde satılıyo


  • Vermillion  (15.09.11 05:22:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.