sigma 70-300 f/4-5.6 apo dg ama eski kasa

150 ye buldum. baya eski modelden ama. ya hiç tele zoom'um olmadı hiç tele zoom kafası da olmadı bende ama bir tane ucuza bulunsa hani fena olmaz diyordum.

alim mi lan sizce? bak böyle samimiyetle yaklaşıyorum sizlere siz de öyle bir samimiyetle yaklaşıp cevap verin. kullanan var mı ki hiç yahu?

not: izlenimim af si çok yavaş :/ kaç yıllık 70-210 ile kıyasladım 70-210 canavar...

www.google.com

ahanda bu. ama tabi bu kadar iyi görünümde değil : ))

macro özellikli değilse pek fazla faydasını göremezsin gibi geliyor bana.
macro olanı kelebek çekiyordu diye hatırlıyorum.
renkleri güzel bir lens ama hem yavaş vızz vızz çalışıyor, hem de yeterince keskin değil bu. ama güzel insan çekiyor gibi gelmişti bir zamanlar.
heves ettiysen al.
  • thebug  (14.09.11 21:17:00)