ttnet adsl sorunu -biraz uzun yazdım ama lütfen bi akıl verin ...

şimdi bağlantım 8 mbtie kadar sınırsız, sorun şu adsl ışığı sürekli yanıp sönüyor sık sık net kopuyo bazen çok uzun süre gelmiyo önceden de vardı ama temmuzdan itibaren bugüne 2 gün üst üste sorunsuz hiç bağlanamadım şimdi çağrı merkezini sürekli aradık bi ton arıza kaydı oluşturduk fişi çektik taktık olmadı sonunda sağolsunlar! biri geldi eve modem sorunlu dediler tamam dedik gittik iyi bi modem aldık fakat o da ne aynı bok aynı bok sorun devam ediyo son 2 günde 2 kez daha geldiler hattı bi alete bağlıyolar ovv hat değerleri süper diyolar bugün bi de santarali aradılar yaptılar bişeyler ama aynı amk aynı işte bağlanamıyom doğru düzgün şimdi hatta paralel hat filan yok tek hat tek telefon modem ve splitter gıcır e binadaki herkes güzel güzel bağlanıyo bende ne bok var lütfen bilgisi ve tecrübesi olanlar bi akıl verin nedir sorun ne yapmam lazım kafayı yicem(bi de telefonda birisiyle konuşurken kopma 20 dkkaliğinda filan bitiyo bağlaniyorum nete ama sonra tekrar gidiyo-hizin yüksek ondan oluyo demeyin hiz 2yi geçmedi speedtestde )

valla bölgenizde alternatif varsa fiber, uydunet vs. vs. bırakın TTNET'i. ben de aynı sorunları yaşıyorum sürekli, yan binadaki teyzem de aynı sorunları yaşıyor. ama oturduğumuz yerde başka alternatif yok. mecburen kazıkçı - dolandırıcı ttnet.

  • very pigmented melanosome  (13.09.11 20:31:37)
@ very pigmented melanosome geçen yıl abone olduk galiba taahütname var 24 ayın dolması mı ne gerekiyomuş

  • raskov  (13.09.11 20:35:51)