[]

vödafon kararsızlığı

Durum şudur,

Kullanmakta olduğum sağlam çalışan bir symbian telefonum var, kendisinden memnunum ama bir yandan da android telefon sahibi olmak istiyorum, heves falan diyebiliriz, amma velakin mevcut borç harç olaylarından dolayı telefon almaya maddi durumum imkan vermiyor şimdilik.

Aklıma Vodafonun kampanyalı android cihaz olayı geliyor ama onla ilgili de endişem şu, sitesini tam olarak incelemedim daha ama,

1-)faturalı öğrenci tarifesine + kaç para daha vermek gerekiyor telefon alınca?

2-) ne kadar süre ile bizi bağlıyor vodafon?

3-) türkselden numaramı taşısam bu kampanyadan hemen yararlanabilir miyim?

4-) en önemli soru, muhtemelen 2 sene vodafone a bağlı kalmam gerekecek, iki gün sonra bunların bok gibi operatör kalitesi varsa cinnet geçirip türksele geri dönme durumum olur mu acaba?

 
öğrenci tarifesi 25 + 10 cihaz bedeli ama işin içine kredi kartı olayı giriyor yani tarifene ek alabilmen için son faturanın 50 tl yada üzeri olması lazım.eğer bir vodafone şubesine gidersen daha iyi olur. çünkü evdeki hesap çarşıya uymaz.


  • reznov  (13.09.11 16:18:41) 
wildfire s ler tükenmiş piyasada haberin olsun.


  • saiko  (13.09.11 16:31:45) 
daha önce turkcell kullanıp da vodafona geçen arkadaşlarımın çoğu turkcelldeyken rahat konuştukları yerlerde vodafonun çekmemesinden şikayetçi.


  • efebb  (13.09.11 16:39:01) 
Symbian ve Turkcell sahibi iken Android ve Vodafone sahibi olmak istiyorsunuz.Çok ters, yanlış.


  • grgn  (13.09.11 16:42:00) 
4-) 8 aydır vodafone kullanıyorum, çekmediğini görmedim. bodrumunda bile çekiyor. istanbuldayım.


  • bira sisesi kapagi  (13.09.11 17:22:35) 
11 yıl Turkcell kullandıktan sonra Vodafone'a geçtim, 2 ay dayanabildim. Hiç çekmediğini görmedim ama konuşurken sürekli ses kesiliyordu.
Mevki: İzmit

  • pispinti  (13.09.11 17:37:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.