İnternet Üzerinden ne satsak?

Elimizde yaklaşık 1000 Tl'lik bir sermaye var. satış işlerine girmeyi düşünüyoruz. ama öğrenciyiz, sürekli zaman ayıramayız. internet üzerinden ne satsak gider fikriniz var mı?

öle küçük eşya bakmayın bence , ucuza yurtdışından gelme ürünlere bakın ( bilg , ipod vs ) hatta arkadaşlarınız geliyosa onlarla getirtin burda satın , en temizi bu gibi geldi bana

  • busuta  (12.09.11 22:10:44)
sanıyorum yok. ayrıca biz biraz daha işin keyif kısmındayız, biz alalım evde stokta dursun isteyen oldukça kargolayalım gitsin gibi :)

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (12.09.11 22:14:15)
toplu satış yaptığınızda fatura kesmeniz gerekir, ürün alıcısı fatura görmek ister, şirket açmanız gerekir.

Yok abi biz öyle el altından satacaz derseniz gittigidiyor da dükkan açabilirsiniz, maliye bu durumlarda aşırı hassastır, yakaladığında öttürürler.

En basiti, açın bir ilan sahibinden.com'a tek ürün için, stok bitene kadar ilan kalsın
  • bonjurkes  (12.09.11 22:21:39)
evet en güzeli. parfüm falan satabiliriz aslında. kozmetik ürünleri :)

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (12.09.11 22:27:47)
parfümün sahtesi ve taklidi tonla olduğu için tavsiye etmiyorum, kozmetik ürünleri konusunda birşey diyemem

  • bonjurkes  (12.09.11 22:32:01)
kesinlikle denge bilekliği

  • 6 underground  (12.09.11 22:58:23)
ucuza zippo temin etmem lazım :)) çok mantıklı evet.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (12.09.11 23:01:44)
outlet lerden ucuza (gercekten ölü fiyatina) buldugunuz ürünleri alip internet üzerinden satabilirsiniz.

  • jackofalltrades  (12.09.11 23:56:48)
şoyle bir önerim var. abd de ooorjinal kutulu zippolar 5 10 dolar git 1000 tl lik zippo al. internetten sat. orjinal zippo turkiyede nerden baksan 90 tl

  • emcedeltate  (13.09.11 00:00:04)