[]

koka kola

tadı ne olmuş öyle yaw, uzun zamandır cola içmiyordum ama sanki iyice içine edilmiş koka kolanın. Acımsı garip asitimsi bir tadı var, sürekli bu meretin tadı neden değişiyor?

Yoksa ben uzun süredir içmedim diye bana mı öyle geldi


 
bi de cam şişeden iç


  • retarded  (12.09.11 17:22:26) 
herhangi bi fark yok bence..


  • buzzlightyear  (12.09.11 17:37:55) 
Şehirden şehire, ülkeden ülkeye tadı değişiyor, herhalde kullanılan maddelerden kaynaklanıyor ( su gibi )


  • Kreuzberg  (12.09.11 17:45:54) 
cam ufak şişeler en iyisidir..teneke ve petin yanina yaklaşma.


  • jamswety  (12.09.11 17:49:35) 
seker yerine surup kullaniyorlar. avrupa'dakiler daha iyi oluyormus, seker kullandiklari icin.


  • anorexic penis  (12.09.11 19:06:21) 
glikoz şurubu yüzünden.
Almanyadakiler falan daha az şekerli ama daha bi kola mesela

  • primetime  (12.09.11 19:33:03) 
Son kullanma tarihinde bak hocam. Bayatlayınca tadı leş gibi oluyor.


  • rexex  (12.09.11 19:51:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.