Ataşehir - Üsküdar - Beşiktaş ulaşım

ataşehir migrosun ordan üsküdara minibüs olduğunu biliyorum. yalnız bilmediğim şu: bu minibüsler üsküdar-beşiktaş motorlarının kalktığı yere gidiyo mu? yani ataşehirden minibüse binsem üsküdara gitsem, ordan da motorla beşiktaşa geçsem mantıklı olur mu? yoksa kadıköye geçip ordan vapura mı binmek daha mantıklı olur? bir de sabah 8buçuk gibi beşiktaşta olmam lazım. kaç gibi çıkmalıyım, ortalama kaç dakika sürer?

teşekkürler

minibüsler selamiali'nin oradan üsküdara iniyor. son durakları ise üsküdar çarşısının orası. Tam sahilin dibi değil ama uzak da değil. 5 dk yürüme mesafesi motorlara...

yalnız sabah saatinde altunizade'de trafik olabilir köprü nedeniyle.

üsküdar beşiktaş arası 10 dk zaten. üsküdar mantıklı.
  • xenderoth  (12.09.11 01:03:48)
düzeltme yapayım, minibüsler motorlara 200mt mesefede bi yerde kalıyorlar. beşiktaşa gitmek için en ideal yol bu. düzeltme kısmı ise minübüslerin kozyatağı, harem sahil yolu ile üsküdara geldiği. böyle olmasının senin için daha iyi olduğunu bilmen yeterli.

  • ilkinci  (12.09.11 01:45:08)