New York veya San Franciscoda Geçen Film Önerisi

bu eyalette veye o şehirde geçen mümkünse bağımsız ya da durağan ama güzel , ya da Definitely, Maybe tadında komedi/dram/romantik açısından Happythankyoumoreplease gibi var mı filmler önerebiliceğiniz ?

San Francisco: www.imdb.com

  • world  (12.09.11 00:34:22)
New York I love You?

  • Lim5  (12.09.11 00:35:57)
Just Like Heaven'ı izlemiş gibiyim, New York I love you çok bilindik bi film benimde hiç bizaman onu izliyesim olmadı teşekkürler ikinizede :D NY I love you yine de bi bakıcam

  • utkucbkc  (12.09.11 01:21:43)
izlemedim ama: www.imdb.com

bir de su var, yersen: www.imdb.com

imdb'de search kismina new york yazinca da birseyler cikiyor.
  • perkele  (12.09.11 01:22:33)
The Game ve Dirty Harry serileri, San Francisco'da geçen iyi eserler...
New York'u söylemeye gerek yok.

  • dogs  (12.09.11 01:42:50)
@perkele new york yazınca çokça şey çıkıyor ama imdb robotunun duyguları yok seçemiyor, oylamalarada güvenemiyorum oda insan eli, duyuruculara güveniyorum ama :D ve yemedim.

  • utkucbkc  (12.09.11 01:46:19)
son yıllarda yapılmış ama eskiyi anlatan olur ama eski olmaz, daha bağımsıza yakın olsalar keşke bide

  • utkucbkc  (12.09.11 01:47:15)
Woody Allen filmleri izleyin New York için.

  • sourlemonade  (12.09.11 09:07:14)
biraz dokumantere giriyor ama Bill Cunningham New York.... ve bunlar disinda Leon, Se7en, ve Unfaithful aklima gelenler
Serendipity, the women, motherhood
ve kesin kes bunlar: 25th Hour, Limitless tam tam New York filmleri
limitless de hatta hep gectigim yerleri gordum
CLOVERFIELD
AS GOOD AS IT GETS
EVERYBODY'S FINE
COYOTE UGLY
MY BLUEBERRY NIGHTS
WOODY ALLEN FILMLERI VE WHATEVER WORKS
MELINDA AND MELINDA
YOU'VE GOT MAIL
WHEN HARRY MET SALLY
  • jamiecim  (12.09.11 09:08:44)
Woody Allen'ın son filmleri genelde ingiltere'de, eskileri New York bazlıdır. The Apartment, Breakfast at Tiffany's gibi eski filmlere de bakabilirsin

  • kahyaki  (13.09.11 15:13:45)