İzmirliler bu ne lan?

güzelbahçe sahil yolu üzerinde böyle çelikten bi yapı var dev silindir gibi büyük bi şey merdivenler falan değişik bişey. anlatamadım bile.. çözemedim nedir o? aynısını bikaç yerde daha görmüştüm Ayvalıkta mesela.

üst geçit olabilir mi?

  • yazaryan  (11.09.11 23:12:14)
deniz trafiği gözetleme kulesi veya ona benzer birşey olacak orası (dibinde tabelası var oradan bakmıştım) .

  • denize karsi icen keci  (11.09.11 23:15:05)
kuleyse ben baya bi sallamışım demektir ahahahah

  • yazaryan  (11.09.11 23:16:41)
buldum valla öyleymiş :)

ahanda burada,

www.haber3.com
  • oku oku yazar ol  (11.09.11 23:21:24)