telefon görüşmesi

komik ama garip bir durum başıma geldi, malum sabit telefon olsa hatlar karıştı falan denir de.

Telefon çaldı, telefonu açtım, karşı taraf sanırım sesimi zor duyuyordu ki bir kaç kere ismimi tekrarladı, bu arada alakasız birinin telefon konuşmasını duydum, yani sanki başkasının telefon muhabbetine dalmış gibi oldum."İşte abi oradan düz git sağa dönünce falan diye karşı tarafla konuşuyordu aradaki kişi", kapattım, karşı taraf tekrar aradı ve aynı şey tekrar oldu ve sonra aradaki ses kesildi.

Sabit hatlarda olsa işte santral sorunu vs denir de cep telefonlarında bu durum yaşanıyor mu? Ya da sebebi nedir

dinlemeye mi takıldın yoksa ? oluyomuş öyle şeyler gazetede okumuştum

  • korg  (11.09.11 22:04:31)
cep telefonlarında da hatlar karışıyor bazen.

  • devilred  (11.09.11 22:19:18)
normal hacı.
ev telefonunda bu olayın daha sıklıkla yaşanmasından dolayı bize öyle geliyor.

  • seyduna6687  (11.09.11 23:14:33)
Dinleme yapiliyorsa oluyor diyorlardi. Benim telefona da bi ara darth vaderin nefes sesi gibi sesler geliyordu.

  • Lim5  (11.09.11 23:23:27)
birader kimse seni canlı yayında dinleyip o arada da kendi konuşmalarını sana dinletmez. dinleyen kişi sadece seni ve seninle konuşan(lar)ı duyabilir. bunun dışında kendisi müdahil olamaz. bu saçmalık.
ama hücre sistemi ile çalışan bir iletişim aygıtından bahsediyorsun ve bağlantı mekanizmaları bir yerinde aksama yapabilir, görüşmeleri karıştırabilir. veya seni arayanın yanında yöresinde birileri telefonla konuşuyordur. ama dinleme değildir ne bu ya;)

  • fempusay  (11.09.11 23:55:51)