İstanbul Avrupa Yakasında Nereye Yerleşmeli ? vol:2

öncelikle; www.eksiduyuru.com

bunların dışında birkaç tavsiye daha verebilirseniz sevinirim...
ayrıca eşyalı ev tutsak nasıl olur bu konuda fikri olan da söylesin lütfen...

bir de ben sadece web sitelerini kullanıyorum ev aramak için, sahibinden.com çoğunlukla ve seçtiğim muhitten 3-4 ev beğenip, bir sabah istanbula gidip birini tutmayı planlıyorum ama, bunun uygulanabilirliği nedir ?

baslik icin

böyle bir şey yok. ama olabilir de.

avrupa yakasinda bütcenize bagli sorunuz...bütce verirseniz daha mantikli olur.
  • serabetan  (10.09.11 19:42:06)
bütçe uygunsa ben olsam beşiktaş'a yerleşirdim..

  • toshiro  (10.09.11 19:50:06)
bahcelievler,bakirköy,ataköy.

nezih,güzel yerlerdir.hem ulasimi da kolay metroyla.

zaten verdiginiz bütceyle de bahcelievlerden özellikle cok iyi yerler tutabilirsiniz.tabi bahcelievlerde nezihlik lokasyona gore nispeten degisir.

hee neden bahcelievler?ben 20 sene yasadim orda ondan sanirim :)

ama b.köy,ataköy ve bahcelievler triosu sizi mutlu eder.

rahatsiz oldum bu kadar b.evler kelimesi gecmesinden ama neyse.
  • serabetan  (10.09.11 19:50:26 ~ 19:54:38)
@toshiro, bütçe o kdr uygun değil, 1000tl civRIN 3+1 4+1 arıyorum...

  • nucleon  (10.09.11 19:56:13)
mecidiyeköy - şişli civarı.

1000 lira kiraya 4+1 evde oturmak istersen oldukça kötü bir semte taşınman gerekecektir. boşver bence.
  • zgrydn  (10.09.11 20:19:18 ~ 20:19:39)