Php bilen yok mu?

bizim ofiste takılacak, zamanı olan birilerine bakıyoruz!
ücret olarak 3-5 bişeyler veririz, Paranın önemi yok diyorsanız dostluk konusunda iyiyizdir.

ücret olarak: bazı aksamlar mangal partisi ayda 200-300 tl içki+sigara+boğaz manzaralı ofiste ortam+gece bar partileri falan...

siz kimsiniz ne yaparsınız onları yazsanız? 200-300 tl ile anca stajyer bulursunuz, zaten onun 100 lirası yola gider.

  • bonjurkes  (10.09.11 00:43:17)
stajyer istemıyoruz! İşi çok ciddiye almıyorlar.
Biz web projeleri yapıyoruz! yol parası ayarlanır sorun değil!

  • voyage  (10.09.11 00:49:34)
boğaz manzaralı ofis var, mangal partileri yapılıyor, gece bar partileri var, içki sigara var ama web projesi yapan şirkette, php ile uğraşan elemana "3-5 bişeyler" verilecek. ortada somut hiçbirşey yok. çok ilginç, çok çok ilginç.

  • 0dy  (10.09.11 01:04:18 ~ 01:05:35)
Sömürmek için adam arıyorsunuz yani. Ciddi web projeleri yapmak istiyorsanız işe daha ciddi ilanlar hazırlayarak başlayabilirsiniz.

  • gzg  (10.09.11 01:05:35)
home office sanırım sizin ofis?

  • nutellanin son kasigi  (10.09.11 01:20:12)
@nutellanin son kasigi,

Home office değil ancak çoğu zaman ofiste oluyoruz.
  • voyage  (10.09.11 01:44:07)
web siteniz var mı diye sorucam ama korkuyorum ?

  • brkylmz  (10.09.11 03:31:56)
Çok komiksin :)

  • voyage  (10.09.11 05:28:07)
stajyer aramıyorsanız, en basiti junior arıyorsunuzdur, ve junior dediğin kişi 1000 tl den aşağı çalışmaz, 200 300 tl ye kimse çalışmaz. Kaldı ki zaten piyasada doğru düzgün coder yok, olanları da havada kapıyorlar, kimse size 200 lira için gelmez. Aynı şekilde sigorta vs de önemli.

Bazı akşamlar mangal partisi olan bir yerde çalıştım, mangaldan bana pay düşmedi, iş yoğunluğundan zaten içki boğaza kimse bakmaz, ofiste ne ortamı ne gece bar partisi olacak?

Ha dersiniz ki, biz kafa dengi adam arıyoruz, ayda bir bizim işimizi yapsın geri kalan vakitlerde içelim sıçalım, bir nebze. Onun dışında, 200 300 tl ye ancak freelance iş yapar coderlar.
  • bonjurkes  (10.09.11 15:06:41)
web projeleri iyi kazandırıyor diye biliyorum..

  • bhdrydn  (05.11.16 16:25:05)