[]

yol yordam

koşuyolundan taksime gitmem lazım amma velakin, e5 üstünde metrobüse kadar kazı var, sanırım metrobüse ulaşmam baya vakit alır.

En kısa yoldan Taksime nasıl kaçabilirim?

Ya kadıköyden Eminönü Karaköy yapacam tünelle çıkacam taksime (vapurlar saatli, aöma motorlar doldukça kalkıyor mu?)

Üsküdardan Kabataş da olur dediler ama Koşuyolundan Üsküdara nasıl geçerim direk? Akbilim boş, ondan sanırm otobüs olmaz.

bi yardım ediverin be

 
koşuyolu e5 den üsküdar ataşehir minibüsleri geçiyor. onunla üsküdar - kabataş taksim hatıına devam edersin.


  • fiyuuuu  (09.09.11 19:17:34) 
*koşuyolundan kırmızı başlıklı minibüsler geçiyor(acıbademden gelen) üsküdara giden, onlara binip üsküdar- kabataş - füniküler yapabilirsin.

*kadiköyden motorlar çok sık kalkar, zaman sıkıntısı olmaz.
  • nabert  (09.09.11 20:32:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.