iş evrakları sorusu

İşe başlarken istedikleri evraklardan,

1-)6 fotoğraf var, bunları foto kağıdına fotokopi çektirip versem olur mu? elimde 5 tane var 1 tanesi sorun olur mu bilmiyorum.

2-)Sağlık raporu alırken akciğer röntgeni istiyorlarmış, öyle mi? Sadece sağlık raporu diyor evraklarda, yani ağır iş durumu vs yok.

3-)Askerlik durumu kağıdında, illa şubeden bir kağıt mı almak gerekiyor, yoksa elimdeki terhis belgesinin (terhis olduğum birlikten imzalı mühürlü) fotokopisini götürsem yeter mi?

neden duyuruda soruyorum ? çünkü iş yerinde bu saatte bunları soramam, yarın sabaha tamamlayayım diyorum evrakları

1) fotoğrata sorun olacağını sanmıyorum, çok lazımsa sonra bile tamamlatılır.

  • firez  (08.09.11 23:41:28)
1) sorun olur, o belgeler sgk kaydinin baslatilabilmesi icin gerekli belgeler oldugundan tam ve eksiksiz teslim edilmesi gerekiyor. fotograflarin tamamini kaliteli bir sekilde fotografcida birkac liraya cogaltmak mumkun zaten.

2) herhangi bir saglik ocagindan, aile doktorunuzdan veya bir hastaneden basit bir saglik raporu alabilirsiniz.

3) yeterlidir diye dusunuyorum. ama orjinalini de yaninizda bulundurmanizi tavsiye ederim. eger ille de orjinal isterlerse noterden de orjinali gibi cogaltabilirsiniz. yani noter onayli bir kopyasi orjinali yerine gecebilir. isvereninize sorup ogrenmenizi tavsiye ederim.

4) is basvuru formu, basvuru esnasinda veya daha oncesinde doldurdugunuz hazir cv, ozgecmistir.
  • emfuzi  (09.09.11 00:07:54)
Evrak zaten çoğul bir kelime.

  • Kat  (09.09.11 00:25:17)