windows 7 60 hertz sorunu

napsam 60 hertzden yukarı alamadım şu olayı. gözlerim kör olacak birazdan. bi yol gösterin lütfen.

ekran kartı: ati radeon hd 6790
monitör: lg flatron e1960

lcd'de 60 hertz üstü olmasına gerek yok ki? benim bir çok yerde (işyeri) kullandığım hp monitörler 60 hz. crt 60hz ile lcd 60hz'i farklı. eğer gözünüz kör olacaksa ışık ayarlarından olabilir bence.

  • ben smyrna  (08.09.11 20:24:15)
evet monitörle oynadım biraz parlaklığı azalttım.

  • rebellion  (08.09.11 20:54:20)
win7 ya da ekran kartı sorunu degil oncelikle bu konu.

lcd lerde 60hz ustune cıkan cok nair modeller var onlar da essek yuku para. senın durum aydınlatmadan olsa gerek zira, gozun 60hz i algılamasına pek ımkan yok. frame fln duserse oyunda anca blur olur bulanık olur. onun dısında da bısey olmaz.
  • bryan fury  (08.09.11 20:56:02)
lcd değilse çözünürlüğü düşür seçeneklere tekrar bak

  • yuto  (08.09.11 22:13:16)