Polo t-shirt yakası?

Polo t-shirt ün yakası kaldırılmalı mı kaldırılmamalı mı?

eger elıt bıyerse kaldırılmalı apacılerın yanındaysan ındırılmelı.)

  • cmr_sa  (08.09.11 19:07:07)
eric cantona değilseniz kaldırmayın.lütfen.

  • solomon  (08.09.11 19:11:39)
kanka, yakası kaldırılması gereken Polo t-shirtlerde, yakanın arka tarafında farklı bir renk ya da yazı olur.

Eğer t-shirtle aynı renkse yakanın arka kısmı kaldırma.

Eğer atıyorum, yeşil renkli bir t-shirt aldın. Yakasını kaldırdığında yakanın arkası lacivertse kaldır. Ama aynı renkse, yani yeşilse kaldırma. Anladın ne demek istediğimi.

Şartı odur. Farkı da odur.
  • tchuck  (08.09.11 19:14:36)
neden kaldırılmalı ki? kaldırılcaksa adamlar öyle dik yapardı zaten? gözünüzü seveyim yapmayın böyle şeyler.gülünç oluyor hakkaten:)

  • damla cikolata  (08.09.11 19:14:42)
@damla çikolata

gülünç falan olmuyor kardeş. zaten dik yapıyorlar, yakası kalkması gerekenleri vitrine dik yaka koyuyorlar. Onların hepsi de, yakasını diktiğinde yaka bölümünün rengi farklı olanlar oluyor.

Yakayı kaldırdığında görünen yüzü farklı renkse o yaka kaldırılmalıdır. Onun için üretilmiştir.

Eğer yakayı kaldırdığında görünen yüz yine t-shirtle aynı renkse kaldırılmaz.

edit: bekle fotosunu çekip göstereyim.
  • tchuck  (08.09.11 19:18:49 ~ 19:20:23)
imageshack.us

üstteki fotoda yakası inik hali.

imageshack.us

bu fotoda ise yakası kalkık hali. gördüğün gibi yakası kalktığında kapalı kısımdan farklı bir renk çıkıyor. tshirt de bu özellikteyse yakası kalkmalıdır çünkü onun için tasarlanmıştır. zaten aradaki görsel farkını anlarsınız. yaka kalktığında gelen lacivert renk t-shirtün kalitesini kat kat artırıyor. tek renkle boğmuyor.

edit: bir de tavsiye vereyim. polo yaka t-shirt alcaksan bu sezon lufian'daki modeller müthişti. fazla kilon yoksa vücuduna tam oturuyor ve polodan falan çok daha iyiydi tasarımı tavsiye ederim.
  • tchuck  (08.09.11 19:30:02 ~ 19:34:41)
eheh @damlaçikolata; kardeeş .

bence kaldırılmamalı lan ayrıca çok çirkin! çok!
  • nabruknabruknabruk  (08.09.11 19:32:23)
bilgilendirme için çok teşekkür ederim ama benim için hala son derece gülünç ve itici bir olay bu yaka kaldırma:)

  • damla cikolata  (08.09.11 19:59:38)
kısa yakalıysa olur
uzun yakalıysa olmaz

  • neysene  (08.09.11 20:06:22)
apaçiysen kaldır.
değilsen kaldırma.

yukarda biri link koymuş polo yaka. o kaldırılmamalı bence. sadece farklı renkteyse kaldırılacak diye bir şey yok. şimdi oraya yazı yazmak moda oldu. öyle kaldırınca falan güzelimsi oluyor. yine de kaldırılmamış hali daha iyidir.

genellikle apaçiler ve piçoslar tercih ediyor bu yaka kaldırma olayını. haberin olsun.
  • lorenzen  (08.09.11 20:21:33)
neyse birader apaçi/piç muhabbetini daha fazla çekemiycem. son kez yazayım, vitrinde arkası renkli olan t-shirtleri yakası kalkık koyarlar. hatta uzun kollu olanların içine gömlek de iliştirirler. çünkü onun olayı odur. kimse görünmeyecek bir noktanın rengini boş yere boyamaz. öyleyse kaldır sen, dinleme diğerlerini. böyle tipler tarafından mimlenirsin anca ama pek önemli de değil onlar. kaldırmak istemiyorsan kaldırmazsın zaten, ona bir şey diyen yok. ben de resmini attığım uzun kollu dışında pek yaka kaldırmam zaten.

  • tchuck  (08.09.11 20:32:02)
apaçiysen kaldır.

  • miss antartika  (08.09.11 20:37:27)
kaldırma.

  • kya  (08.09.11 21:02:35)
@Lorenzen özetlemiş..

  • sensor1um  (08.09.11 21:27:18)
kadınlar ugg, önü açık bot, apranti çizmesi giyebiliyorsa ben de değil polo t-shirt'ü yakasını kaldırarak giymek, koluna kafamı sokarak giyebilmeliyim.

  • boshi  (08.09.11 22:32:01 ~ 22:33:51)
Kesinlikle Kaldırmamalı !!!!!!!!!

  • karbasan  (09.09.11 08:44:30)
tchuck dediğinde haklı olabilir ama tchuckın dediğini birçok insan bilmez ve sana apaçi gözüyle bakabilirler..sen onları tınlamam her sorana açıklama yaparım diyosan istediğini yap derim ben..

  • cmr_sa  (10.09.11 14:40:16)