geceleri gelen bilinmeyen pc sesi.. uuu

laptopumu başıboş downloada bırakıp yattığım zaman, bir süre sonra tıklamalar gelmeye başlıyor. üçer-dörder saniyelik aralıklarla, dvd yazıcının olduğu bölümden. çok açıkça duyulabiliyor. nedir bu yahu? harddisk kafa mı atıyor ki?

tarif ettigin ayni ses, ayni yerden benim laptop'ta da vardi ve bazen tuslar kitleniyordu. asiri isinmadan dolayiymis tuslarin calismamasi. manitcim galiba fanini degistirdi. ayni sorun devam etti ama pilini cikarinca sesler de kesildi, kilitlenme de olmuyor. pilini cikarip bi dene bakalim noolcak?
takamin modeli: acer- aspire 3000'mus.

  • pyro clustic flow  (31.05.08 08:51:48 ~ 08:54:16)
antivirus bilgisayarı boşta bulup şöyle bi komple tarama falan mı yapıyor ki? kapağını kapatıyormusunuz bilgisayarın? ısınıyor olabilir.. ben aralık bırakıyorum ki hava alsın alttan üstten...

  • metox  (31.05.08 11:21:24)
voltaj regüşatörü müdür nedir o olmasın? (sağlam uçtum)

  • raj  (31.05.08 23:29:32)