yurtiçi kargo / aras kargo

niye aras bu işi beceremiyor. gerçi yurtiçi de dün adanadan maraşa gidecek kargoyu düzceye yollamayı becerdi fakat. yurtiçi ne yapıyor da arasın 2 günde getirmeyi anca başardığı yere 1 günde kargo ulaştırıyor? aynı parayı alıyor bi de.

biz buna lojistikte scm diyoruz.

ya da kaba tabirle organizasyon diyelim geçelim.
  • saiko  (07.09.11 17:47:08)
5 yıllık kargo görmüştüm geçende.
Burda birisi duyuru açmıştı.
Geziyor hala
  • beyninin üstüne oturan yazar v2  (07.09.11 17:51:16)
en sorunsuz olanı ptt.

  • misery loves company  (07.09.11 17:54:50)
ve ptt çok daha ucuz.

  • misery loves company  (07.09.11 20:54:36)
Birakin ya. Yurtici kargo adananin bir ilcesine (ilce merkezine, yani koy ya da kasabasina falan degil) gonderdigim kargoyu 13 gunde teslim etti. Neymis? AT disi bolgeymis. 13 gun diyorum yaa. Saka gibi yeminle.

  • animalman  (07.09.11 21:09:29)
ptt iyi de çok yavaş ak yaa.
ankaradan adanaya 4-5 günde anca getiriyor.
bi defa ptt de bugün ver yarın al olayı yok.
  • Google01  (07.09.11 23:53:42)
bi kaç kez de iki güne gelir dedikleri kargoyu ertesi gün kapıma getimişti aras. yine öyle bir şey olabilir mi acaba diyorum.

  • vital  (08.09.11 00:45:20)