biraz önce doktorlarda duydum

ya çok saçma gelirdi şarkı adı sormak falan ama insan hakkaten merak ediyormuş.şu an hala yayında olan doktorların bu bölümünde bir şarkı vardı sesi ezginin günlüğüne benzettim ki çok fena sallamış da olabilirim ama bulamadım internetten falan.
sözleride unuttum ama şu manaya gelen bi şeyler diyordu: aşk büyür yavaşça düşmesi bir anda. ' bir anda' çok geçiyordu şarkıda.
böyle de saçma sapan şeyler sorarım evet.teşekkürler

pinhani- bir anda olabilir mi acaba? aşk büyümesi falan geçmiyor normalde şarkıda ama belki dizi için revize edilmiş olabilir.

  • sannora  (07.09.11 13:35:08)
www.youtube.com

doktorlarda bu sarkıyı duymustum belki budur?
  • biramayası  (07.09.11 13:53:14)
maalesef ikisi de değil.bir adam söylüyordu.

  • damla cikolata  (07.09.11 15:03:50)
yıldıztv'den bugünkü yayını tekrar izleyebilrisiniz, o şarkının sözlerini tam dinleyip, yazabilirseniz daha çok yardımcı olan çıkacaktır.

  • pomolilik  (07.09.11 15:10:12)
annem gibi olmasın

  • orhan tv  (07.09.11 17:46:12)
yok o da değil. ya bu yıldız tv yi ben mi çözemedim acaba? açınca canlı canlı show tv yi izleyebiliyorum ama başka bşey izleyemiyorum ya da ben göremiyorum?

  • damla cikolata  (07.09.11 17:59:03)
aşağıdan saati ve tarihi ayarlayarak istediğiniz zamanı izleyebilirsiniz.

  • eksisozlukokuru  (07.09.11 23:47:53)