digitürk web tv nasıl bişe ?

sezonluk 169 tl diyolar. bunu tam ekran yapıp izleyebiliyormuyuz yoksa yıldız tv tarzı mı ? kesilme oluyor mu ? premier lig de içidemi bu paketin ?

internet baglantinin hizini kontrol edebiliyorsun zaten, sayfasina gir orda deneme amacli bir olaylari var ordan bak dene.

biz zamaninda sadece tek mac alir izlerdik, fener galatasaray maci falan tarzi, yurtdisinda servisleri fena degildi, tv kadar olmasa da yildiz tvden iyiydi.
  • keseci  (06.09.11 21:24:24)
ben vaktinde 2-3 maç satın aldım gayet güzel izledim. tam ekran izleniyor. bağlantın müsaade ederse gayet kaliteli görüntü. kesilme de olmuyordu.

bi aralar premier lig + beko basketbol ligi de vardı o pakette ama şu anda da öyle mi bilmiyorum, sitesinde yazar.
  • sanal uyku  (06.09.11 21:28:16)
kesilme filan olmuyor .. goruntu 2-3 sn gecikmeli geliyor. derbi maclarda arasira goruntu kalitesi dusuyor. tv'ye baglayip denemedim o konuda bilgim yok. bagli olan evde superonline vardi.

  • 1917  (06.09.11 21:35:28)
biz geçen sezon bunu aldık izledik, pek güzeldi. Derbi maçlarda televizyona da bağlıyorduk gayet de güzel görünüyordu.
Görüntü HD olduğu için çok keskin, parlak oluyor fakat sıkıştırılmış bir codec kullandığı için televizyondan izlemek gibi kaliteli olmuyordu elbette.
kısacası bence alınır. (biz geçen sezon başlamadan önce kampanya varken tüm sezonu 100 TL'ye almıştık, premier league yoktu sadece lig maçları vardı)
  • michael_knight  (06.09.11 21:52:02)