yurtlardaki genel yasaklar

nedir kurallar genel olarak (özel yurtlarda) yasaklar nelerdir? ne götürülmez ne yapılmaz?

içki, kumar materyalleri, bazı yurtlarda rant için yiyecek sokma yasağı
kavga, pornografik materyaller, erkeksen kız, kızsan erkek arkadaş, denetim varsa izin alınmadan yurttan olmayan arkadaş. gerisi mübahtır

edit: belirli saatlerde girip çıkmak yasak. ben 24 saat girip çıkabileceğim yurtta kaldım ama yurtlar pek güvenemez kendine.
  • neysene  (06.09.11 20:39:57 ~ 20:48:26)
evcil hayvan da yasak

  • toshiro  (06.09.11 20:41:45)
su ısıtıcısı,tost makinesi gibi yemek yapabileceğiniz aletler de yasak.

  • freud da sollardi  (06.09.11 20:43:32)
bitişik yazılması gereken -ki eklerini ayrı yazmak da yasakmış. ama ne kadar dikkat ediyorlar bilmem.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (06.09.11 20:59:43)
Duruma göre değişir biz güvenlikle birlikte oturup rakı da içtik, balkonda mangal da yaptık, nargilemiz, çay makinemiz, elektrilki ocağımız bile vardı :D

  • mylord  (06.09.11 21:59:20)