facebook grup yükseltme

nasıl yapabilirim bunu? eskiden açılmış bir grubum var, 1400 civarı üyesi var. yılın belli dönemlerinde kısmen aktif oluyor, onun dışında pasif. biraz daha aktifleşir yeni gruba yükseltirsem. nasıl olur?

bence sayfaya dönüştürün, gruplara ulaşmak ve takip etmek çok zor oluyor.

  • 9kuyruklukedi  (06.09.11 12:37:01)
böyle bir dönüşüm mümkün mü peki yoksa sıfırdan sayfa açmak vs. mi gerekiyor?
ki bence yeni grupları takip çok daha kolay bildirim vs. gidiyor en azından.

  • copadam  (09.09.11 14:31:41)
bildirim de kim düt dese gidiyor, herkes ayarlarla barışık değil. ne bu deyip terkediyorlar grubu. yeni sayfa açıp, gruptan sayfayı duyurursunuz. 1-2 haftada gruptakinden fazlası sayfaya gelir.

  • 9kuyruklukedi  (09.09.11 14:41:14 ~ 14:41:31)
o da doğru ama sayfayı takip etmek diye bir şey yok ya girip bakması gerekiyor ya da anasayfasında denk gelip görecek.
hepsinden önemlisi üyelere mesaj yollama yok. bunları da yapmam gerekiyor.

  • copadam  (09.09.11 18:32:34)