İstanbul'dan Londra'ya uçmak

İstanbul'dan Londra'ya uçmak için tavsiye edebileceginiz uygun fiyatli havayollari nelerdir acaba?

Easyjet Sabiha Gokcen'den ucuza ucuyor.

  • wpi  (30.05.08 10:24:32)
erken rezervasyona gore degi$ir. hangi tarih araliklari icin aradigini da yazsaydin ke$ke. ama muhtemelen easyjet en ucuzu olacaktir. sabiha gokcen'den kalkip londra luton havalimanina iniyorlar bildigim kadariyla.

yakin tarihlerde gidecekseniz vergilerle ortalama 170-180 euro civaridir ama temmuz ayinda falan ariyorsaniz yine ortalama 80-90 euro arasinda bi fiyat cikacaktir.
  • dengesiz pamuk  (30.05.08 10:26:02 ~ 10:27:07)
ben 2 gun once easyjet'ten aldim..240euro civarina geldi gitgel bagaj+oncelikli check-in vs davalariyla birlikte oldukca pahali aslinda ben haziran basi ucacagim icin.ancak pegasus'un sanirim 27-30'u arasinda kampanyasi vardi, £32 den baslayan fiyatlarla londra ucuslari vardi. benim gitmek istedigim tarihte ucus yoktu o yuzden alamadim bir bak istersen.
asagidaki siteden kontrol etmende fayda var guzel bir listeleme mantigi var.garip bir sekilde easyjet sitesindeki fiyat bu site uzerinden gittigimden daha yuksek cikti yaklasik 30€ kadar ben de bu site uzerinden easyjet biletimi aldim.
www.momondo.com
  • 2pac  (30.05.08 10:52:18)
Erken almazsanız hepsi pahalıya gelir.

  • 386 dx  (30.05.08 13:30:33)
pegasus 99 ytl ye uçuyor kampanya var bu hafta başladı

  • blackidom  (30.05.08 13:51:00)
bmi var ankaradan var ama istanbuldan ucuyor mu bilmem.

  • vecihi  (30.05.08 21:01:40)