[]

erasmus öğrencisine ev arıyoruz

bu dönem, polonyadan dokuz eylül'e gelecek olan bi kız öğrenci için, erkek arkadaşıyla birlikte kalacağı bi daire arıyoruz. bu gelen erasmucular nası hallediyolar ev işini bilen var mı? yada kalabilecekleri bi yer bilen? hadi gençler sevaptır..
 
erasmusçuları bilmiyorum ama, benim bi arkadaşımın annesi, tömer vasıtasıyla türkiyeye gelen gençleri evinin odalarında ağırlıyor. yani pansiyon gibi.

gençler dediysem, çoğul değil, her dönem 1 kişi. ama çift olarak kalınması da (en azından onu) rahatsız etmez sanırım. yumuşacık bi kadındır.
isterseniz bi sorarım/isterseniz bi sorun
  • delfina  (05.09.11 18:20:10 ~ 18:20:27) 
buca mı?


  • anlam  (05.09.11 18:47:47) 
erasmuscular genelde alsancakta kalıyor fekat dokuz eylül tıp hariç bucada ordan da ev tutulabilir tabi.


  • saiko  (05.09.11 18:52:14) 
evet izmir/buca. yani sanırım. fakülte/bölüm yazmamışlar ama sanırım bucadaki fakültelerden biridir.

delfina; siz bi sorun lütfen.
  • halanne  (05.09.11 18:52:37) 
tamam. ama bizim arkadaşın annesinin evi güzelyalı'da (ben narlıdere 9 eylül sandığım için önerdim ama, bucaya biraz ters kalır sanırım. çift vesait gerekebilir)

sorayım mı gene de?
  • delfina  (05.09.11 19:00:34) 
@delfina; dediğim gibi henüz ben de fakülteyi bilmiyorum ama buca daha iyi olur sanırsam. eğer daha yakın bi alternatif bulamazsam sizin yeriniz aklımızda olsun. sanırım yarına kadar bana haber verirler.


  • halanne  (05.09.11 19:07:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.