[]

pc vs laptop

Malum Pc'lere hayvan muamelesi yapıp günlerce açık bırakıyoruz, hık demiyor çalışıyor deli gibi, peki aynı durum laptoplarda geçerli mi?

Havalandırmasını vs ayarlarsak, download için laptopu 3 gün nadasa bıraksak laptopu kucağıma alır mıyım?

Bence almam ama yine de sorayım dedim

 
Bence de almazsın, benim laptopun çok kez günlerce download için açık kaldığı oldu henüz bi sorun çıkmadı.

Edit: Düşük bi ihtimal ama prize bağlı -pil kullanmadan- kullanıyorsan elektrik kesilmesi gibi durumlarda sorun çıkabiliyor bildiğim kadarıyla.
  • kabiz kugu  (05.09.11 16:30:23 ~ 16:34:10) 
laptop'ı hiç kapatmıyorum normalde de. herhangi bir sıkıntı yaratmadı canavar.


  • altini ser incisi ker  (05.09.11 16:41:58) 
hiç olmadı uyku moduna almak daha iyi olur, hdd leri falan kapatır.


  • cntkn  (05.09.11 16:55:41) 
altına da sağlam bir soğutucu koyduğunuzda pek sorun olmaz.


  • inheritance  (05.09.11 17:05:04) 
ben bir ay ellesmeden acık bırakıyordum bi sorun yok.


  • bryan fury  (05.09.11 17:27:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.