[]

gamepad

şimdi illa bişey alacam bu laptopa,

Windows kurulu olan laptopa, gamepad alayım diyorum, şöyle ucuzlarından, şimdi böyle bi gamepad alırsam (bildiğin coystik lan o), futbol oyunu sevmem amma, araba yarışı ( şu need for speedin son oyunu) ya da diğer tarz oyunlar oynayabilir miyim coystikle?

Rahat olur mu? Hangi oyunları oynayabilirim bi de? 3 -5 söyleseniz?

 
envai çeşit, futbol, basketbol ve araba yarışı oynayabilirsin. ayrıca street fighter 4 gibi platform oyunlarını oynayabilirsin. prince of persia gibi tps ler de oynanır. gamepad'e alışıksan her oyunu oynarsın esasen.


  • rosebud  (05.09.11 01:27:48) 
araba yarışı ve karşılıklı dövüş oyunları için gamepad candır, canandır. hatta tuşları iyi atayabilirsen zevkle guitar hero bilem oynayabilirsin dostum.
(bkz: ben yaptım oldu)

  • trawmatolog  (05.09.11 01:31:56) 
ucuzu hayattan soğutur, logitech bak.

Rumblepad2 var bende, sarılarak uyuyuyorum bazen
  • jadle  (05.09.11 12:41:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.