[]

Sahaf Festivali

Sevgili Mordor'lular,

Tepebaşı eski trt binasına nasıl gidilir? Sahaf festivalinin olacağı. Kadıköy'den mesela?


 
Taksim'e gidip, İstiklal'den yürürsün geze geze. Odakule'nin önündeki, hemen sağdan boşluktan geçersen oraya varırsın.


  • pyro clustic flow  (04.09.11 22:56:01) 
kadıköy'den karaköy vapuruna bin, karaköy'den tünel metrosuna bin. ara sokakları bilmediğini varsayarak istiklal caddesi'nde odakule'nin içinden istiklal'in paralel caddesine çık, pera müzesinin oraya yani. orada görürsün zaten alanı.


  • yazaryan  (04.09.11 23:02:21) 
önce taksim taksimden yenikapı edirnekapı eminönü tarafına giden otobüslerin geçmesi lazım önünden.


  • take me rufee2  (04.09.11 23:03:25) 
Teşekkür ederim hepinize!


  • goks  (04.09.11 23:05:22) 
Salı günü sabah başlıyor evliya celebi. 18 Eylül'e kadar.


  • goks  (05.09.11 00:24:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.